Lista ocen Renault Clio II Hatchback (614) - Całokształt

Na liście zabraknie 493 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~max.czad@wp.pl
Hatchback 1.1 58KM 43kW
W sumie w ciągu roku od zakupu byłem w serwisach renault... 16 razy: sonda lambda poszła, głosniki nie działały, wymiana nawiewu a najlepszy motyw - brak czwartek śruby przy jednym z kół!!! Rewelka. A "najlepszy" jest dealer Pieluszyńska z Poznania - nie kupujcie tam aut!!!! O 16.55 serwisman powie ci że idzie do domu i masz se poradzić sam!
~ajpp@poczta.wprost.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
kiepska widoczność do tyłu, lusterko wsteczne zbytnio ogr. widoczność do przodu, pierwszy i drugi bieg często ciążko wchodzą, kształt drzwi (wer. 3 drzowiowa) powoduje że b. łatwo uszkodzić lakier, układ wydechowy żenanada, tylny tłumik 30 tys km, środkowy tłumik 40 tys. katalizator (oderwanie przegród) 35 tys. (koszt wymiany ok 2 500 zł)
~Roban
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ze względu na brak awarii (ani razu mi nie odmówił posłuszeństwa). Nawet w zimie zapala zawsze od 1 razu. Ilości miejsca środku nie za dużo, ale praktycznie (poza przesuwaniem foteli). Cała reszta też spełnia oczekiwania jako nieduży, tani niezawodny samochodzik. Najbardzej jestem zadowolony z \"nie francuskiej\" niezawodności.
~WTF??
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Auto oceniam ogólnie pozytywnie. Jako rodzinne wypada z dużym minusem lecz za eksploatację (poza cennikiem przeglądów itp) mogę je pochwalić - nie zostało stworzone by jeździć nim w dalekiem podróże lecz do miasta... na takiej podstawie z czystym sumieniem daję 4... Trochę rozczarowuje wyposażenie i jakość materiałów
~STOMING stoming@op.pl
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Po 6 tys założyłem chipa (100KM i 230 Nm)- rewelacja. Pomierzone 0-100 w 10,0s. Autka za takie pieniądze z takim wyposażeniem się nie dostanie. Mam wersję privi... coś tam i naprawdę nic w niej nie brakuje. Jestem bardzo zadowolony , a poprzednio jeździłem scenicem 2,0 i naprawdę nie widzę różnicy w elastyczności i "kopycie"
~oniszkw@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 58KM 43kW
Jak wyżej w p.10, Nie cierpię oszustwa. Po zloszeniu do sprzedawcy zrobiono głupią minę ,mimo że zostalem ordynarnie oszukany przez wytwórcę który w jnstrukcji nie zaznaczl ,ze można sie zimą zabić jadąc bez switła i szukając warsztatu nktóry rozbierając przedni zderzak w godz oczywiscie urzędowania raczy wymienić żarówkę. Wstyd.
~Przemek77 (przemek_c@hotmail.com)
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Silnik jak na razie niezawodny i bardzo adekwatny dla takiego autka. Niestety - niezliczona ilosc malych usterek i uciazliwe wizyty (co 2-3 tygodnie) w warsztatach. Stosunek dealera (Renault Kiljanczyk) oraz gwaranta (Renault Polska) do takiej usterkowosci - gorzej niz ponizej krytyki. Klienta zostawia sie samemu sobie.
~Marek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Dobra cena, wyposazenie, wygląd, spalanie Nieprawidłowo rozwiązane: odległość od kierownicy i pedałów. Jak pasuje jedno to za żadne skarby drugie, wniosek tylko regulacja wysokości kierownicy i wysokości siedzenia ratować może a brakuje w standardzie RN tego, siedzenia mają za kiepskie trzymanie boczne,
~Marcin
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Bardzo fajny samochód. Kupiłem go przez przypadek - znałem model, ale nigdy wcześniej go nie użytkowałem. Clio pełni funkcję samochodu firmowego, codziennie jest użytkowane w ruchu miejskim, co jakiś czas trasy około 100-200 kilometrów. Jak na klasę pojazdu i cenę jest w pełni satysfkacjonujące.
Dziennik kosztów dla Renault Clio II Hatchback
7,4
7,7
~wwd
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Autko jest super na miasto i pozamiejskie wypady dla dwóch osób i małe dziecko. Przy dłuższych trasach 500-600km. boli kręgosłup i zmęczenie daje znać o sobie. Nie kupiłbym tego auta drugi raz nie ze względu na usterki czy inne ukryte wady, ale ze względu na gabaryty i mały silnik. na wakacje trochę za mały.
Renault Clio II Hatchback