Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Renault Clio– wybierz generację

Najnowsze oceny Renault Clio

~fejsu
Hatchback 2.0 16V Sport 172KM 127kW
Renault Clio II
Ciekawe małe auto , dające radość z jazdy za niedużą cenę
~Heniu
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Renault Clio II
Przeciętnie z uwagi na silnik (może to kwestia indywidualnych indywidualna) i drobne usterki. Nie jestem pewny, czy kupiłbym ponownie.
~Pacyfka28
Renault Clio II
Auto niezawodne. Nic się nie psuje. Niestety brak klimatyzacji i dużo pali jak na tak małe auto.
~Bh
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Renault Clio III
Do użytkowania w mieście dobry, na trasach już nie. Całą opinię psuje ryczący silnik.
~Kacper
Renault Clio II
Autko ma bardzo ładna i ciekawą linię zewnętrzną jak i zewnętrzną(lift)
~Marcia
Renault Clio II
Autko mam od 3 miesiecy długo szukałam auta wszyscy namawiali na BMW,ale to autko podobało mi sie z nauki jazdy pomimo,że mam Clio 2,a uczyłam się na 3. Rozpędza sie szybko,hamulce sa super jak całe autko małe zgrabne mało pali moge z czystym sumieniem polecić :)
~Patryk
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Renault Clio III
Kupiłem auto od swojego dziadka w stanie idealnym i z bardzo małym przebiegiem - wcześniej jeździłem też takim na elce z LPG. Dla odmiany po poprzednim Renault - fajnym ale bardzo zawodnym, Clio miało być bezawaryjne i tańsze w utrzymaniu - i było. Samochód mimo, że z małym silnikiem i niskim wyposażeniem dość mi się podobał, ale entuzjazm po kupnie szybko minął, w zasadzie - im dłużej posiadam to auto, tym mnie bardziej irytuje. Główne minusy...
~Krzysztof
Hatchback 5d ENERGY TCe EDC 120KM 88kW
Renault Clio IV
Na dziś najlepsze auto w segmencie B. Piękna linia nadwozia, bogate wyposażenie, mocny silnik oraz dobrej jakości materiały w kokpicie. Do tego Clio jeździ lepiej niż wygląda.
Dziennik kosztów dla Renault Clio
5,2
6,8
7,8
~Agarti
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
Renault Clio IV
Trochę się rozczarowałem tym autem. Miałem nadzieję że przesiadając się z Thali I będzie to duży krok do przodu jeśli chodzi o komfort podróżowania. Jednak okazał się małym kroczkiem w bok. Ten samochód oprócz wyglądu niczym się nie wyróznia. Posiadałem inne małe auta i chociaż jest to nowy model, który wszedł do produkcji w 2012 to w wielu aspektach ustępuje poprzedniej generacji zaprojektowanemu ponad 10 lat wcześniej jakim była Thalia...
~SebastianAD
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Renault Clio III
Autko idealne do miasta i na wypady za miasto. Silnik 1.5 o mocy 68 koni, dzięki temu że to diesel, daje radę w mieście i pali mało. Na trasie przy 110km/h pali 4 litry ropy a przy 140km/h pali około 6.5-7.5 litra ropy na 100km. Wykończenie niezłe, plastiki nie trzeszczą bardzo, i nie zdradzają że są bardzo tanie.
Renault Clio