Ocena kierowcy - Renault Clio II Hatchback

romekj@polbox.com, 22 lat temu
Silnik 1.2 i 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 2001
Renault Clio II Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW 1999-2010 - Oceń swoje auto
Dla mnie jest to idealny samochod na dojazdy do pracy i wyjazdy wakacyjne. Dla dwoch osob jest to auto o klase lepsze niz wynika z jego wielkosci. Ekonomiczny. Po prostu samochod idealny na moje potrzeby (dlatego taka wysoka ocena).
elastyczny, dobra kultura pracy, przyjemne brzmienie
pracuje bardzo poprawnie, nie mam klopotow
co prawda nie jezdze ostro, ale czuje sie bezpiecznie z tym zawieszeniem. Nic na razie sie nie psuje.
Jesli chodzi o widocznosc dla kierowcy to jak dla mnie ten samochod jest bliski idealu. Szczegolnie w miescie.
Nie narzekam, choc mogloby byc wiecej schowkow.
Mogloby byc lepiej. Malo wydajne dmuchawy. W czasie wilgotnych dni szyby troche sa zaparowane.
To jest moja subiektywna ocena, bo potrzebuje samochodu dla 2 osob. Z przodu czuje sie jak w aucie o klase wyzej.
Przy spokojnej jezdzie silnika prawie nie slychac. Przy wyzszych obrotach jest gorzej.
Tutaj jestem bardzo zadowolony. W trasie mi pali 5,1/100, w miescie w lecie troche ponad 6/100. Pierwszy miedzyprzeglad za darmo, nastepne rowniez. Placi sie tylko za duze przeglady (co 2 lata lub 30 tys)
Wyposazenie dodatkowe, dynamika silnika w porownaniu z innymi producentami jest ponadprzecietna.
Raczej nie ma problemow. Tylko skrzypialo mi kiedys w dmuchawie, to poprawili na gwarancji.
Jak dotad nic sie nie zepsulo
Renault Clio II Hatchback