Ocena kierowcy - Renault Espace III Grand Espace

lukas1213@interia.pl, 16 lat temu
Silnik 3.0 V6 194KM 143kW
Rok produkcji 1999
Renault Espace III Grand Espace 3.0 V6 194KM 143kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Karoseria : co to jest korozja:)))
duze komfortowe rodzinne autko wspaniale osiagi mozna sie zakochac ja kocham moja renie nie wyobrazam sobie wakacji bez niej
poprostu rewelka ten dzwiek 6 cylindrow hmmm pieknie mruczy 190 kucykow robi z auta typowo rodzinnego niezla wyscigowke osobiscie jechalem 223 z gps licznikowe 230 bardzo elastyczny szczegolnie przy wiekszych predkosciach ale wrotce nowa mapa na 220 kucykow oj bedzie sie dzialo
jezeli chodzi o skrzynie biegow oczewiscie automat mialem male problemy uszkodzona pompa oleju sprzeglo hydrokinetyczne ale po 180000km mialo prawo cos nawalic po naprawie jak narezie jest git pieknie zmienia biegi bez szarpniec wszystko jest git
jeszcze mnie nie zaskoczyl jedzie tak jak ja chce troche sie odchyla w ostrych lukach ale ogolnie 4+
jezeli chodzi o widocznosc 2 szyberdachy dokola szyby duze lusterka jest super
duzo schowkow srodkowy klimatyzowany bardzo mi sie podoba rozmieszczenie sterowan nawiewem
troche slabo grzeje ale klima git
z przodu rewelka siedzi sie jak na tronie ztylu jest tez oki troche gorzej w 3 ale ja przy wzroscie 190cm sie mieszcze wiec pewnie dla kogos nizszego bedzie git
piekny pomrok silnika i delikatny szumek powietrza chyba wszystko
szanowni panstwo 3.0v6 24v jeszcze ja mam wersje grand troszke pali jak nie przekraczam 140km/h(czasami sie udaje ;) to okolo 12l. kiedys udalo mi sie przy rownej jezdzie 9l ale jak ktos ma ciezka noge to i 16l wciagnie oczewiscie gazu mam sekwencje w mojej reni i jak narazie spisuje sie niezle benzyny spala okolo 1l mniej
poprostu odpukac brak a podobno francuzy maja z tym problemy ja nic otym nie wiem aaa dwa razy zarowka mi sie spalila a w audi i vw pewnie sie nie pala :)
tylko drobne problemy ze skrzynia biegow ale mysle ze to juz czas przeszly teraz jest git

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.0 V6 194KM 143kW [l/100km]

12,3