Oceny Renault Espace III

Liczba ocen

Najnowsze oceny Renault Espace III

~www
Van 3.0 168KM 124kW
Rewelacja, ale trzeba wziąć pod uwagę koszty awaryjności. Dwie trzy awarie i masz dość. Jeszcze nie miałem problemów ze skrzynią, a tu wydatki ok 4,5 tys zł (wyjęcie skrzyni, zestaw naprawczy za 1800zł, robocizna, olej i filtr). Ogólnie auto godne polecenia. Wygodne, przestronne. Komfort jazdy zadowalający. Radio na pilota + zmieniarka na 6 płyt. Zagłówki przy każdym fotelu. Auto 14 letnie, a jakość jak przy 6 letnim. Do tego bogate...
3,4
~comerc
Van 2.0 115KM 85kW
Auto wygodne, przestronne, jeżdzi pomimo usterek. MINUSY, to upierdliwość pod każdym względem, od elektroniki, po jakość wykonania. ciągle coś nie działa. Ciągle coś jest do zrobienia. Ciągle kasy się dokłada. Mając porównanie z innymi autami, takiej skarbonki jeszcze nie miałem.
4,1
~kyjusl
Van 2.0 i 16V 140KM 103kW
Ogólnie samochód OK. W przeciągu 30tyś km przejechanych od daty zakupu, wystąpiła jedna awaria (urwał się pasek wielorowkowy z powodu uszkodzenia koła pasowego alternatora.) naprawa kosztowała 160zł, ale sam unieruchomiony na drodze. Dobrze że zerwany pasek nie dostał się w napęd rozrządu, bo silnik do wymiany.
~kierowca
Van 2.0 115KM 85kW
Świetny ogromny rodzinny samochód, idealny na długie trasy jak i do codziennego użytku. Renault Espace to samochód genialnie przystosowany to podróży oddzielne i bardzo wygodne fotele dla pasażerów, stojaki na kubki, schowki, lampki... Niesamowicie wręcz wygodny dla kierowcy (przejechałem nim 600 kilometrów jednego dnia i naprawdę była to sama przyjemność).
~Piotr
Van 2.2 dCi 130KM 96kW
Vany z tych lat produkcji(alhambra,sharan,galaxy,ulysee,805)są brzydkie równać z nim może się jedynie toyota previa. Siedzieć w nim to istna przyjemność i nie muszę wstydzić się kozaka w bmw na światłach. To auto budzi respekt. Lata 2001-2002 są lepsze niż 2003 espace IV. Poprawione niedociągnięcia na przestrzeni lat jego produkcji(1997-2002).
~DarkGoth
Van 2.2 dCi 130KM 96kW
Autko duże, jeszcze nigdy mnie nie zawiodło, oby tak dalej. Jak na wielkość i masę samochodu sympatyczne spalanie średnio 7l/100km. Silnik pracujący dość kulturalnie, jednakże z dobrym kopnięciem 130KM. Dobrze wyposażony, znakomita widoczność - rewelacyjny na długie trasy, bardzo wygodny, a i przy przewożeniu większych gabarytów nie trzeba szukać taxi bagażowego. Posiadam okręt drugi rok i zdecydowanie polecam.

Usterki Renault Espace III

Renault Espace III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bynio
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
autko jak marzenie ,mam je 2lata i nie obylo sie bez usterek ale pokarzcie mi bez awaryjne auto, co tylko jezdzi bez dokladania .Pierwszy raz ja siadlem za kierownica to mialem wrazenie ze lece samolotem.Zrobilem tym autem 50 tys i jestem bardzo z niego zadowolony
2,1
~NielubięRenault
Grand Espace 2.2 TD 113KM 83kW
Słaby silnik, duzo pali, chodzi jak ciężarówka. Słaba skrzynia, a dokładnie linki biegów. ciągłe problemy z ogrzewaniem, padają silniczki od sterowania nawiewem, można wymieniać problemy non-stop.
~fanka
Grand Espace 2.0 140KM 103kW
Kocham to autko za jego wielkość, pojemność, nierdzewność i cierpliwość do mnie ;)
~padree007
Grand Espace 2.2 dCi 130KM 96kW
Jak na razie jestem zachwycony. Pojeździmy zobaczymy jak będzie dalej.