Lista ocen Renault Espace IV Van (117)

~m.jaeckel@interia.pl
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Auto prowadzi sie dobrze.Moc 165KM pozwala na szybkie rozpedzanie 1,8 tonowego pojazdu. Hamulce fantastyczne! Panoramiczny dach daje jeszcze wieksza frajde,zwlaszcze dla pasazerow z tylu. Mozna to auto wykozystac jako CAMPING dla dwoch osob. Przetestowane!!! :)
~Miro.
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Auto fajne.Jednak potrzeba sporo czasu,by sie do niego przekonac i polubic. Narazie sie poznajemy. (Posiadam Espasa 2 miesiace)
~PRYZMAT
Van 1.9 dCi 120KM 88kW
Doskonałe duże auto, wygodne i bezpieczne. Opinia o awaryjności aut francuskich jest mocno przesadzona. Ekonomiczny choć trochę słaby silnik pozwala jednak na miłe podróżowanie raczej ze srednią dynamiką. Auto jest i brzydkie i piękne zarazem oraz da się lubić. Z pewnością ma oryginalny wygląd który przyciąga oko. Pozornie pusta deska rozdzielcza jest najfajniejsza.
~maciocha@interia.pl
Van 2.0 dCi FAP 175KM 129kW
Jedną z najlepszych komfortowych opcji jest dla mnie bezkluczykowe wchodzenie i uruchamianie auta działąjące znakomicie. Po wyjściu nic nie trzeba robić, po chwili samo się zamyka (w Scenicu trzeba było nacisnąć przycisk na klamce). Dodatkowo automatyczny hamulec. Nawigacja Carminat jest bardzo dobra, Polska mapa w mojej wersji bez zarzutów, może za mało POI. Jak rozmawia się przez telefon na ekranie wyświetla się menu telefonu i ginie...
4,1
~Waldek
Van 2.2 dCi 150KM 110kW
Generalnie auto zdecydowanie polecam, choć z uwagi na cenę i utratę wartości lepiej chyba kupować jako używane.
~sp-yay@go2.pl
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
fajne autko , pakowne i funkcjonalne, moze troche za skromne wewnątrz, ale może to i zaleta
~Piotr
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Nie ma możliwości oceny 4++ (to taka trochę komputerowa ocena coś między 4,75 a 4,9). Jestem na razie bardzo zadowolony z wyboru. Moja 5-cio osobowa rodzina jeszcze bardziej.
~Tadeusz
Van 1.9 dCi 120KM 88kW
Samochód po prostu kosmiczny i właściwie bez wad. Na tle konkurencji wyróżnia się ponadczasową konstrukcją. Sylwetka jest nowoczesna a jeszcze fajniej jest w kabinie. Niektórzy narzekają na awaryjność. Myślę że wiem czemu. Jest tak, jak kupimy samochód od handlarza. Polecam samemu sprowadzić z oryginalnym przebiegiem, który powinien być rzędu 250-300tyś. jeśli autko z początku produkcji. (Mniej na liczniku na pewno oznacza jego korektę) Nie...
~sp-yay@go2.pl
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
jest bardzo dorze jak dla mnie oczywiście, silnik bardzo elastyczny,cichy, poprzednio był 2.2 TD , więc szczególnie na niższych obrotach to jest olbrzymia róznica (Silnik)
4,1
~Ślimak
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Gdyby nie trzeszczące plastiki i karta centralnego zamka służąca za kluczyk (diabelski wynalazek) to byłoby doskonale.
Renault Espace IV Van