Lista ocen Renault Espace IV Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW 2003-2012 (13) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sp-yay@go2.pl
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
do 140 rewelacja , powyżej niestety gabaryty dają znać o sobie ale generalnie cicho uwage mam jedynie do Cabasse, na początku wydawało mi się OK , teraz widze ze jedyny plus to zmieniarka z przodu w głównej jednostce, cała reszta to słabo wypada jako zestrojenie, w lagunie jak siedziałem to przepasć, tu się nakłada przy szybszej jezdzie na poziom dzwieków jakie są w aucie i mamy do czynienia z hałasem, przy mocnijszych bassach wszystko drży a...
~sir_ryszard
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Nie może być inaczej. Chodzi piekielnie cichutko na postoju, niewiele głośniej przy jeżdżeniu. W środku każda prędkość wygląda tak samo. Ostatnio zaniepokoiło mnie leciuteńkie cykanie z silnika, być może winą jest zbliżający się rozrząd, bo od momentu kupna pojazdu, jeszcze osprzętu nie wymieniałem. Pojadę, to dokładnie się dowiem, co w trawie piszczy.
~Miro.
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Jest naprawde cicho. Slychac w zasadzie tylko przyjemny pomruk silnika i muzyke z radia.Niestety niektore oslony w glosnikach ,,brzecza,, wraz z basami.Trzeba je sobie poprawic.Pojawiaja sie rowniez czasami na nierownosciach odglosy plastikow z wylozenia wewnetrznego.Sa one tez podatne na zarysowania,zwlaszcza w okolicach stopni do wsiadania.
~m.jaeckel@interia.pl
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Przy 130km\\h slychac w zasadzie szum opon i troche wiatr.Ale spokojnie mozna sluchc muzyki z nienajlepszego radia montowanego seryjnie Cabase. Lepiej jest w Dacii Logan z radiem Blaupunkt. Duzy minus dla Renault!
~sp-yay@go2.pl
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
jest bardzo cicho, powyżej 150 km/ h słychać raczej świst powietrza, nie wiem na ile daje sie wersja z otwieranym dachem...może bez było by jeszcze ciszej
~Maciej
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Jak na ten "kąt natarcia " przedniej szyby to super cicho ale i tu nagana poniżej plastiki tak skrzypią że one głównie przeszkadzają
~Ślimak
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Tutaj jest dobrze wyciszona chyba tylko komora silnika, reszta średnio, dodatkiem sa trzeszczące plastiki
~Piotr
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Dobre wyciszenie (jakkolwiek nie przekraczam na razie 100km/h i 3500rpm). Słyszę tylko radio Cabasse - super.
~Krzysiek
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Tu jest spoko. Poza wyjaca skrzynia biegow nie slychac nic.
~aser0
130 km/h ok powyżej 150 głośno tak do 100 to super