Lista ocen Renault Espace V (16) - Karoseria

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Wnętrze może się podobać , dobra widoczność, ale są duże braki w ergonomii: Uchwyty na kubki w miejscu dostępnym dla akrobatów i tylko na małe kubki, brak pochylanych oparć tylnych siedzeń , brak możliwości dokupienia stolików z tyłu, niewygodne siedzenia: z tyłu bardzo niewygodne ( siedzi się jak na stołku) z przodu typowo francuskie za mały zakres regulacji odcinka lędźwiowego. Bagażnik wystarczający, płaska podłoga ale dużo miejsca w...
~UserX
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Przestronna, wg mnie ładna (to oczywiście subiektywne), dobrze spasowana. W testach słychać marudzenie, że nie jest tak przestronna jak poprzedni model ale jak nie wozi się codziennie zaopatrzenia do warzywniaka albo bagażu po sufit to w zupełności wystarczająca dla pięcioosobowej rodziny.
~Jacek
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Żadnych uwag. Nic nie rdzewnieje nie odpada. Plastiki przyzwoitej jakości tak jak metalizowane ozdóbki. Wygląd może się podobać lub nie ale polecam na felgach 18 z pełnym profilem. Moim zdaniem wygąda lepiej jak na nisko profilowych 19".
~Grzegorz
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Za wygląd 5+ natomiast spasowanie pozostawia wiele do życzenia. W kilku miejscach blachy nie tworzą jednej płaszczyzny. Rano i po wizycie na myjni parują tylne światła a instrukcja mówi ze to normalne. Trzeba z tym żyć
~ms007
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Przepiękny samochód. Bardzo designerski. W swojej klasie zdecydowanie najbardziej efektowny. Nie zauważyłem żadnych większych niedoróbek, chociaż było parę miejsc "spasowanych po francusku"/
~Maciek
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Osobiście nie można się do niczego przyczepić nie odbiega od konkurencji. Spasowanie normalne no dobrze w naszym kraju tylko niezawodność na reklamie ma tylko marka japońska. Ale te samochody są brzydkie...
~Bob
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Według mnie po prostu piękny samochód. Osobiście ładniejszego rodzinnego samochodu nie widziałem. Duży a jednocześnie smukły, niezbyt wysoki. Ładny, nowoczesny wygląd. Chrom gdzie trzeba, piękne koła.
~Rafał
Van 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Auto wygląda nadal świeżo i dość atrakcyjnie. Dobrą robotę robią przednie reflektory oraz tylne lampy z ładną grafiką ledową.
~Adam 555
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Spasowanie chromowanych listew przeciętne. Na plus drzwi przykrywające z dołu progi wiec przy wysiadaniu w zimie nie brudzimy nogawek.
~Jacek
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Design jest rewelacyjny! Gdyby jeszcze pojemność wnętrza była nieco większa byłoby super, ale jest to konsekwencja świetnego designu.