Lista ocen Renault Espace V (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~UserX
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Dla rodziny 2+3 bez zastrzeżeń. 3 foteliki na tylnej kanapie mieszczą się bez problemu, każdy w zaczepie Isofix. To był dla mnie ogromny plus bo często zmieniam samochody i w większości jest ten sam problem - jak zamocować 3 foteliki żeby było bezpiecznie a jednocześnie pojechać rodziną w komplecie jednym autem. Dzieci mają dostęp do klamr pasów bez ekwilibrystki i marudzenia. Przednie siedzenia przestronne, szerokie i wygodne, miejsca na nogi...
~Pciuch
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Pierwszy rząd - rewelacja, pełen komfort. Drugi rząd - rewelacja jeśli chodzi o przestrzeń na boki i na nogi, nad głową - patrz wyżej. Trzeci rząd - dla dzieci/dojazdowy. Bagażnik - w tak wielkim aucie jego pojemność jest zaledwie ok, są mniejsze auta, które oferują znacznie więcej miejsca w bagażniku na długość i wysokość (ale nie tak komfortowe).
~ms007
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Jest ok, ale konkurencja taka jak VW Sharan czy Seat Alhambra oferują nieco więcej miejsca. O ile na fotelach (bardzo wygodnych) nie ma większej różnicy, to bagażnik konkurencji mają sporo większy i bardziej ustawny. Tak czy inaczej to nadal bardzo duży samochód, w którym jest wygodnie.
~Mmm
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Jak na duże kombi to bardzo dużo miejsca, ale jak na auto które nazywa się Espace i ma pomieścić 7 pasażerów - to już nie. Mało miejsca nad głowami z przodu i z tyłu. No i te fotele - tragicznie niewygodne bez trzymania bocznego, zerowe podparcie lędźwi, za miękkie
~Artur Jasion
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Mistrz ... siedzenia w pierwszym rzędzie są mega 1200 km jak na fotelu w domu przed TV - masaże robią robotę , tylny rząd też nieźle dużo miejsca na nogi dla trzech dorosłych osób Bagażnik regularny bez progu super !
~Jacek
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Z przodu OK, chociaż zakres regulacji przedniego fotela mógłby być większy. Z tyłu wygodniej, niż w poprzedniej generacji. Fotele w trzecim rzędzie dla dzieci lub maksymalnie młodzieży.
~espasowicz
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Ja przy moim dość niskim wzroście nie odnajduję się jako kierowca jest mi za miękko i za wysoko, zawsze bolą mnie plecy nawet po przejechaniu kilku kilometrów, auto jest duże ale źle zaprojektowane.
~Marko
Van 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Brak uchwytów na kubek i inne drobiazgi ( w modelu IV było idealnie !!!). Chyba zbędne ostatnie dwa fotele - nie wykorzystywane, brak możliwości wyjęcia ( a w IV można było).
~Jacek
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Mam wersje 5 osobową. Z przodu tylko maruda może mieć uwagi. Z tyłu podobnie. Nawet przy odchylonych siedzeniach przednich pasażerowie z tyłu nie mają na co narzekać.
~newt
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Auto jest duże - 5 dużych foteli. Tylne z ISOFIXAMI - po środku mieści się dorosła osoba pomiędzy fotelikami. Kierowca jest opatulony w swoim miejscu - dla mnie +. Wszystko pod ręką