Lista ocen Renault Espace V Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW 2014-2017 (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pciuch
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Pierwszy rząd - rewelacja, pełen komfort. Drugi rząd - rewelacja jeśli chodzi o przestrzeń na boki i na nogi, nad głową - patrz wyżej. Trzeci rząd - dla dzieci/dojazdowy. Bagażnik - w tak wielkim aucie jego pojemność jest zaledwie ok, są mniejsze auta, które oferują znacznie więcej miejsca w bagażniku na długość i wysokość (ale nie tak komfortowe).
~ms007
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Jest ok, ale konkurencja taka jak VW Sharan czy Seat Alhambra oferują nieco więcej miejsca. O ile na fotelach (bardzo wygodnych) nie ma większej różnicy, to bagażnik konkurencji mają sporo większy i bardziej ustawny. Tak czy inaczej to nadal bardzo duży samochód, w którym jest wygodnie.
~newt
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Auto jest duże - 5 dużych foteli. Tylne z ISOFIXAMI - po środku mieści się dorosła osoba pomiędzy fotelikami. Kierowca jest opatulony w swoim miejscu - dla mnie +. Wszystko pod ręką
~Dariusz z Wrocławia
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Przednie fotele dobrze trzymają na zakrętach, tylny rząd siedzeń to miejsce chyba dla krasnali mam 180cm wzrostu i siedziałem z głową wbitą w podsufitkę
~Krakus
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Jest wystarczająco, choć do VANa lub przynajmniej SMaxa którym jeździłem poprzednio się nie umywa. TO prostu wyższe kombi.
~MS1
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
super, dzięki gadarytom auta i regulacji wszystkich foteli
~Ryszard
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Tu akurat nie mam nic do zarzucenia. Jest bardzo dobrze.
~woj77
Z przodu jest nie źle
~Piotr
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Ciasno tylko w trzecim rzędzie
Renault Espace V Van