Lista ocen Renault Espace V Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW 2014-2017 (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ryszard
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Samochód ma parę gadżetów, które podwyższają jego cenę ale do końca nie działają np. rozpoznawanie znaków drogowych (nie rozpoznaje znaku teren zabudowany, koniec terenu zabudowanego, odwołania ograniczenia i odwołania ograniczenia przez skrzyżowanie). Nie działa jak powinien również tempomat adaptacyjny - działa w zakresie 40-140 km/h i powyżej tej prędkości wcale nie ma już tempomatu. W mojej ocenie montaż i użyte plastiki są dość niskiej...
~ms007
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Mój egzemplarz był wyceniony jako nowy za ok 200.000pln. Renault tym modelem aspiruje do klasy premium, ale niestety jeszcze jest daleko w tyle. Biorąc pod uwagę liczbę usterek ,niedoróbek i olbrzymią utratę wartości - nie mogę dać więcej gwiazdek niż jedną.
~Krakus
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Niedopracowane auto za niemałe pieniądze. Zdaję sobie sprawę, że tej wielkości SUV lepszej marki będzie kosztował więcej niż katalogowe 170 tys. PLN wersji initialle paris, ale teraz już wiem dlaczego.
~M.S.
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Auto warte swojej ceny.Doskonale wyposażone . Wsiadając teraz do dwukrotnie droższych aut innych firm nie mam poczucia ,ze coś mnie ominęło.
~Pciuch
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Tutaj natomiast ciężko się do czegoś przyczepić, porównywalne auta innych marek podobnie wyposażone są po prostu droższe.
~newt
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Mógłby być tańszy - nie protestował bym. Ale i tak daję 5 gwiazdek.
~woj77
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Za te pieniądze chyba można coś bardziej dopracowanego kupić.
~Dariusz z Wrocławia
plastik,guma,guma,plastic