Lista ocen Renault Espace V Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW 2017-2020 (4) - Ergonomia

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~UserX
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Gdyby był hatchabckiem - dałbym 5 gwiazdek. Ale jest rodzinnym vanem i w tym problem. Brak uchwytów na kubki to jakieś absurdalne nieporozumienie. Umieszczenie ich pod dźwignią zmiany biegów skutkuje tym, że większość kubków z kawą nie pasuje na wysokość. A nawet jeśli znajdziecie takie, które pasują to i tak oblejecie się próbując wyjąć coś z tego uchwytu w czasie jazdy. Paranoja... W porównianiu do np. nowego Grand Scenic brakuje schowków w...
~Bob
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Generealnie jest ok. tzn dostęp do funkcji, przcisków etc. Wchodzenie, wychodzenie jest ok. Dostęp do bagażnieka. Jedyny mankament to piękna konsola centralna, która zabiera masę miejsca na przydatne schowki. Trzeba się przyzwyczaić, że miejsce na kubek (i to mały) jest słabo dostępne. No i trzeba się zastanowić gdzie trzymać telefon. Ale ja daję radę, chociaż nie jest zbyt rewelacyjnie z tymi rzeczami.
~Grzegorz
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Mały minus za miejsce na kubki z przodu i jego brak z tylu. Mi to specjalnie nie przeszkadza ale gdy ktoś często pije kawę w samochodzie to sięganie po nią to tragedia.
~Adam D.
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Nie mogę się przekonać do tych dotykowych wyświetlaczy. Ale to takie czasy .
Renault Espace V Van