Lista ocen Renault Espace V Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW 2017-2020 (5) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~UserX
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Zrywny od niskich obrotów, cichy (też na niskich) i oszczędny jak na benzynę w automacie przy tych wymiarach i wadze. Nie jest też bez wad - zamulony start, to może być kwesta skrzyni EDC ale czasem przy włączaniu się do ruchu miewa chwilę wahania. Na wysokich obrotach warczy nieprzyjemnie i pali momentami naprawdę dużo. Średnio wychodzi mi ok 9l/100km. Więc jak na gabaryty auta, automat i 225KM nie jest źle (duże miasto, autostrada i lokalne...
~Bob
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Silnik jest rewelacyjny. Dotąd jeździłem mocnymi dislami i trochę z obawą wsiadałem do benzyniaka. Jednak wrażenia z jazdy są niesamowite. Silnika praktycznie nie słychać. Jest bardzo elastyczny. A jak trzba, to na prawdę jest czym wcisnąć. Testując samemu uzyskałem wynik 7 s do 100km/h.
~Grzegorz
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Silnik jest rewelacyjny. To nie jest samochód do wyścigów z pod świateł niemniej jednak może zawstydzić niejedno mocne auto. Dla mnie najważniejsze jest jak ten silnik przyspiesza od 80 do 120 wyprzedzanie tym samochodem to czysta przyjemność.
~Adam D.
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Super motor. Cichy ,mocny i trwały .Ta sama jednostka jest montowana w Megane RS oraz Alpine. Przez prawie 200tys km ,bez awarii.
~Przemek Knociński
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Bardzo mocny 225 KM sprawdza się świetnie , bardzo dynsmiczny, super skrzynia biegów
Renault Espace V Van