Lista ocen Renault Espace V Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW 2017-2020 (4) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~UserX
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Szału nie ma, d... nie urywa. Głównie klima- jestem pod tym względem wymagający i lubię jak w aucie jest mocno chłodno. Ale w Espace o to trudno. Byłem w serwisie, myśląc że to awaria ale usłyszałem moje ulubione "ten typ tak ma". Generalnie - schładza wnętrze dość powoli i niezbyt wydajnie. Mojej żonie to nie przeszkadza ale ja czuję różnicę w stosunku np, do aut z grupy VW. Co do ogrzewania to bez zastrzeżeń. Ponieważ to benzyna to szybko...
~Bob
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Działa dobrze, chociaż dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji jest niewygodny i trudny do obsługi podczas jazdy. Podstawowe zmiany temperatury wprowadzamy z pomocą manualnych pokręteł, funkcja auto czy odszranianie też, więc ok. Ale jak już chcemy z funkcji auto przejść coś bardziej konkretnego, np ogrzać bardzie stopy to trzeba się męczyć.
~Grzegorz
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Nagrzewa się szybko i sprawnie. Każdy rząd siedzeń ma wydajny nadmuch. Na pewno pomaga dodatkowa dmuchawa czy kompresor (sam nie wiem) pod podłoga bagażnika. Jeden mały minus to ogrzewanie foteli - nagrzewają się dosyć wolno.
~Adam D.
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Mam wrażenie ,że przy dużych upałach klimatyzacja ledwo co daje radę mimo zasłoniętego dachu.
Renault Espace V Van