Lista ocen Renault Fluence (115)

~Karol
Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW
jeśli wszystko ma być obsługiwane klawiszami to musi być trudniej. To normalne ze korbki w biedniejszych autach sa łatwiejsze w obsłudze.brak uchwytu do zamykania tylnej klapy (Ergonomia)
~PaNgNiEwNy
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
brak 6 biegu -porażka. autem można jechać max 90 km/godz. powyżej 130 obroty siegaja ponad 4.5 tyś obr/min spalanie siega ok 10-12litrów na 100km. (Skrzynia biegów)
4,1
~maniek
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
autko świetne, wszelkie negatywne komentarze w necie, chociażby na temat zawieszenia, czy niewygodnych ( krótkich ) siedzeń, dawały mi nieco strachu ( co ja kupiłem ), ale po miesiącu eksploatacji jestem bardzo zadowolony ( a miałem przyjemność jeździć innymi markami tej klasy ). Wyposażenie nieprzeciętne, świetnie działająca klimatyzacja i inne \" bzdety\" dodają komfortu. Autko warte ceny. Polecam.
~ms
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Użytkowałam auto przez 5 lat, obyło się bez żadnych usterek, jedyne koszty to wymiana oleju, klocków i po 5 latach tarcz hamulcowych. Auto jeździło głównie po mieście. Zimą mimo garażowania był problem z odpalaniem jeśli temperatura spadała poniżej 7 stopni ale po trzykrotnej próbie dawał radę. Akumulator był sprawdzany i w serwisie stwierdzono, że widocznie ten model tak ma.
~RF
Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW
Komfortowo ,miłe zaskoczenie.Zero stuków,praktycznie nie odczuwa się większości nierówności i dziur. (Układ jezdny)
~jack1004
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Powyżej 140 km/h słychać go , ale może się dotrze. Przy 120 km/h z włączonym tempomatem jazda jest przyjemnoscią. (Wyciszenie)
1,8
~Sebek
Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW
Silnik to porażka , już byłem 3 razy w serwisie://a zrobiłem 30tys.km no żenada i w tym czasie już raz turbina wysiadła a teraz dalej sa problemy bo serwsi umywa ręce i zwala koszty naprawy na mnie:// poprostu dramat , auto tylko wygląda i nic pozatym , awaria za awarią !!!!!
~wiesio
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Miękkie zawieszenie(typowo francuskie),wygodny na dłuższych dystansach.Lekko myszkuje na drodze. (Układ jezdny)
4,1
~wac
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
W cyklu mieszanym z przewagą miasta dość wysokie jak na diesla (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Renault Fluence
5,6
7,9
9,2
~paweł_wawrzyniec
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
jak już brakuje 6 biegu to robi się głośno, obroty sweoje robią (Wyciszenie)