Lista ocen Renault Fluence Sedan (56) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CYGASIAK
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
masakra, kiedyś miałem seicenti i w nim biegi wchodzily bezproblemowo, we fluencie jest bardzo kiepsko, hACZĄ SKRZYNIA JEST GŁOŚNA, OGÓLNIE BEZNADZIEJA
~control
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
automat nie zrywa przy prędkości powyżej 60 km h daje radę wyprzedzić dość szybko. Od zera do 60 km/h niema rewelacji
~Przemek
Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW
SĄDZIŁEM, ŻE 6 BIEG DA MI TAKĄ FORMĘ NABIEGU, ALE NIESTETY SZEŚCIO BIEGOWA SKRZYNIA MA PO PROSTU KRÓTSZE PRZEŁOŻENIA, ALE JEST OK
~Pyndel
Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW
Skrzynia 6 biegowa więc trzeba często nią machać. Przełożenia krótkie a biegi wskakują przyzwoicie. Często omijam jeden bieg.
~Wojtek
Sedan 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Skrzynia 6 biegowa - bardzo precyzyjnie. Jak dla mnie trzeci bieg jest źle zestopniowany. Jest zbyt krótki. Wyprzedzamy dopiero na 4
~Rafał T.
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Pracuje poprawnie, w wersji 1,6 benzyna trochę brakuje 6 biegu, szczególnie w czasie jazdy autostradą.
~Zbyszek Czarny
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
6 biegów optymalnie dobranych . Jazda z predkościami autostradowymi 140-150 km/h przyjemna ( cicha )
~gantares
Sedan 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
Precyzyjna, lekko włącza biegi, chodź jest większy zakres ruchu lewarka od mojego poprzedniego samochodu
~thalamoose@o2.pl
Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW
Nie lubi szybkiej zmiany przełożeń. Poza tym jest całkiem nieźle współgra z silnikiem.
~w
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Rewelacji nie ma - skrzynia mogła by mieć lepszą precyzję prowadzena i trochę krótsze skoki.
Renault Fluence Sedan