Lista ocen Renault Grand Scenic I 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lux
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Po roku użytkowania nastepujące wymiany, naprawy: wymiana klocków i tarcz (tarcze chyba od nowość 7 lat), czujnik od światła wstecznego, ogrzewanie tylnej szyby (zwarcie przewodu pod siedzeniem kierowcy), wymiana akumlatora (tu nie oszczędzać, kupić porządny do silników diesla w zimie się przyda), kapeć, który naprawiłem zestawem naprawczym standardowo w wyposażeniu. czeka mnie teraz wymiana filtrów i oleju.
~Berttone heynet@onet.eu
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Jak dotąd miałem tylko problem z przednią kolumną McPersona, ale nie była ta żadna ważna usterka. Po prostu sprężyna bardzo trzeszczała i niestety trzeba było to rozebrać, wyczyścić i wymienić popękaną gumę. Problem przestał istnieć. Raz nie zapalił mi się wyświetlacz główny i się poważnie wystraszyłem. Spalił się bezpiecznik. Ot i wszystkie usterki "awaryjnego" Scenica.
~chivers11
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
no, tutaj moge powiedziec ze prawie ich niema, czasami cos tylko sie wiesza w komputerze, ale samo sie naprawia (moze dlatego ze u nas duzo wilgoci)musze tylko wymienic sterowanie dmuchawa, bo nie dziala na 1 i 3 ...ale ponoc to ich mankament, mankamentem tez jest dojscie do tego-czeka mnie ladny dzien...pozatym nic sie nie dzieje.
~akceptbielsko@wp.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
wolałbym w tym komentarzu coś wpisać niż w tym o usterkach poważnych ,ale w moim przypadku jest odwrotnie co kilkadziesiąt km wychodzi jakaś kobyła. szczegóły poniżej
~Mark
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
w tym aucie cały czas trzeba coś naprawiać a to zawieszenie a najgorsza bolączka w tym aucie to elektryka(jakieś czujniki itp)
~mimi
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
drobne usterki zdarzają się stosunkowo często, i przeważnie porodzić sobie z nimi może tylko serwis
~Czytam opinie.
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
w zasadzie to nie mogę się odnieść do tematu...nie odwiedzałem ani serwisu ani mechaniorków...
~misieq_1991@op.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
jak narazie nie mogę duzo powiedzieć, bo samochód ma 10 000km przebiegu. jak narazie bezawaryjnie.
~mheavydrum
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Na razie - auto kupiłem w styczniu tego roku nic się nie dzieje i oby tak dalej.
~custo71
jeszcze nic się nie zepsuło. wycieraczki po 20000 zaczynaja żle zbierać