Lista ocen Renault Grand Scenic I 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chivers11
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
jestem wielki, duzy czlowiek, wszystko pod reka, 5 duzych ludkow moze spokojnie podrozowac,wygodnie sie wchodzi i wychodzi kierowcy i pasazerom(tylko 5), no niestety ostatni rzad tylko dla liliputow,za to duzo pozytecznych schowkow,duzy bagaznik i nawet latwy dostep do zapasu(ocziwiscie regularnie trza smarowac mechanizm opuszczania) latwy demontaz foteli z drugiego rzedu, minus to klapa bagaznika-powinna sie podnosic ciut wyzej (zdarza mi sie...
~Berttone heynet@onet.eu
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Idealnie! Tu jest jak w kabinie nowoczesnego samolotu pasażerskiego. U mnie jest oryginalne navi, więc efekt jest niesamowity. Czasem czuję się w tym autku, jak mały chłopiec w wymarzonej zabawce! Siedzisz sobie, a dookoła, w zasięgu rąk wszystkie przełączniki i inne bajery. Rewelacyjny elektryczny hamulec ręczny. Wnętrze w Scenicu II jest naprawdę fajne pod każdym względem.
~mimi
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
ergonomicznie auto prezentuje przyzwoity poziom, mało skomplikowana obsługa wewnętrznych instrumentów, prędkościomierz cyfrowy umieszczony centralnie jest czytelne, jeżeli nie pada na niego słońce, cały panel wyświetlający różne informacje nie rozprasza kierowcy
~akceptbielsko@wp.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
kupiłem dość wypasioną wersję nic więcej ,mnie i mojej rodzince nie trzeba. jedynie włącznik świateł jest bardzo czuły i gdo włączam kierunkowskaz zdarzy sie wyłączyć światła,czytając oceny nie jestem odosobniony w swoim doświadczeniu.
~mheavydrum
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Świetnie zaprojektowana deska rozdzielcza, wszystko jest tam gdzie należałoby się spodziewać. jedyna minimalna uwaga to pokrętła do regulacji wysokości reflektorów i jasności wyświetlacza, które powinny być wyżej rozmieszczone.
~misieq_1991@op.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Wszystko jest na swoim miejscu, ale brakuje tego hamulca ręcznego pod ręką... a na dodatek jest 19 pojemnych schowków!!! w tym 6 w podłodze!
~Czytam opinie.
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Nie pasuje mi brak kluczyka i drewniane z wyglądu, bardzo drogie radia. Po za tym im więcej bajerów tym więcej awarii.
~lux
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Tutaj bez zastrzeżeń, Francuzi się postarali, wizualnie, jak i funkcjonalnie w porządku.
~robek12
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
6,5l/100 to wynik naprawdę rewelacyjny w terenie zabudowanym. Nic dodać nic ująć- chociaż ująć zawsze można.
~custo71
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
źle splywa woda zbierana od strony kierowcy tak pow.100km/h. wogóle nie widać nic w lusterku bocznym.