Lista ocen Renault Grand Scenic I 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009 (17) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~akceptbielsko@wp.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
kupiłem ten samochodzik sugerując się między innymi tymi ocenami i wypowiedziami co konkretniejszymi. Przejrzałem 20 sceników i kupiłem 21 super ale tylko przez miesiąc. a mam go dwa miesiące oto niechlubna lista napraw.1-zatarcie łożysk w alternatorze(zerwany pasek,zniszczone koło pasowe )2600zł w serwisie po regeneracji ta usterka kosztowała 800zł. 2-napinacz paska 320zł juz nie jechałem do ASO bałem się zapytać ile to kosztuje.3-czujnik...
~chivers11
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
hamulec reczny-elekryczny, to powazna usterka i droga, mysle nad przerobieniem go na tz wajche, czyli raczke, albo pedal. poprzedni wlasciciel wymienil w serwisie na nowe , po 3 latach znow nawalil, za cene nowego recznego spokojnie go przerobie na ,,nie elekryczny,, innych powaznych usterek nie mam, ale dopiero jezdze nim rok-zrobilem ok 20 tys km.
~Reno
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Strasznie awaryjne auto.Myślałem że te opinie o tej marce to jakieś bajki,ale jednak nie.Psóje sie wszystko zaczynając od elektroniki po zawieszenie.Dosłownie co miesiąć trzeba wydać powyżej 1000zł aby normalnie jeździć
~mach
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Trzeba uważać co się leje do baku ,żadnego świństwa i tanioty musi być super paliwo inaczej pompa paliwa padnie a koszt jej w servisie 16,000 zł
~www.grzegorz.bugajski@interia.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
przy uruchamianiu silnika deska migotała aż zgasła ,gdzie można taką usterkę naprawić.POZDRAWIAM
~www.grzegorz.bugajski@interia.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
po 162 km zgasla mi kompetnie deska rozdielcza.dajcie znać jak to naprawić i gdzie (małopolska).POZDRAWIAM
~cymeria@poczta.onet.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Jak na rzie nic .Cos koło ERG się dziej ale po czyszczeniu bez tematu jak na razie .
~lux
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Żadnych poważniejszych usterek odpukać nie miałem, aby tak dalej.
~szlopez13
przez 2 lata użytkowania nie miałem żadnych problemów z autem
~ding1@op.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
narazie bez uwag ale jeżeli miał bym go naprawiać w serwisie to bym się zastrzelił