Lista ocen Renault Grand Scenic I 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009 (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chivers11
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
ogromny plus dla 5 osob, wygodnie, nawet bardzo jak na taki maly samochod ...ale ostatni rzad to tylko dla dzieci-i to nie za duzych (na szczescie uzywam bardzo zadko tych foteli)generalnie duzy plus z malym minusem.
~mimi
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
największa zaletą tego auta jest przestrzeń, kierowca jak i pasażerowie mają jej naprawdę bardzo dużo, zakres regulacji każdego z osobna fotela jest doskonałym rozwiązanie dającym jeszcze więcej komfortu
~lux
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Tutaj konstruktorzy powinni dostać Nobla. Miejsca dla kierowcy i pasażerów ogrom. A schowków i schoweczków zadowoli każdą Kiebietkę. Całą rodzinę pakuje, koty, psy, nawet akwarium, i można jechać na urlop.
~Berttone heynet@onet.eu
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Ogromna przestrzeń dla wszystkich, oprócz dwóch nieszczęśników, którzy zechcieliby zasiąść w trzecim rzędzie na rozkładanych fotelach. Powiedzmy sobie jasno - te dodatkowe dwa miejsca, to tylko dla dzieci.
~misieq_1991@op.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
w pierwszym i drugi rzędzie jest mnóstwo miejsca na nogi i na głowy, ale w trzecim rzędzie nie jest już tak komfortowo - osoby wzrostu ok 180cm będą zaczepiały lekko głową o podsufitkę .
~szlopez13
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
mam 2m i szukałem auta pojemnego, zdolnego pomieścic mnie i moją 4 osobową rodzinkę. Scenic wywiązuje sie wzorowo
~cymeria@poczta.onet.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Dużo miejsca wszędzie . Dodatkowe fotele tylko dal mniejszych osób ale jesli jeżdzisz z dziecmi doskonałe .
~akceptbielsko@wp.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
wszelkie regulacje foteli tworzą możliwość dopasowania tak przestrzeni że jazda będzie przyjemnością.
~mheavydrum
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
mam Grand Scenica więc miejsca jest i w kabinie i bagażniku aż nadto. Wielka przestrzeń.
Dziennik kosztów dla Renault Grand Scenic I 1.5 dCi 105KM 77kW
6,2
~robek12
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Przypominam,że poprzedni mój samochód to Honda 3-drzwiowa. Teraz jest super.