Lista ocen Renault Grand Scenic I 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chivers11
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
no, chyba zadowalajacy stosunek,ze te bajery za to wszystko co ma cena przyzwoita, za takie marki jak vw jakis japoniec czy np citroen musialbym dac wiecej, ale szukalem wlasnie reno poniewaz mialem wczesniej tez reno i wiem ze utrzymanie tej marki jest na przyzwoitym poziomie, a nie stosuje czesci niewiadomych firm, naprawde za stosunkowo niewielkie pieniadze mozna kupic naprawde dobry samochod.
~lux
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Jak wcześniej napisałem, za samochód w cenie 16-20 tys. już 7 letni. Mogę po roku użytkowania uznać go za zakup udany. Ważne, aby naprawiać wszystko na czas, u sprawdzonych i solidnych mechaników i nie wkładać, części zamiennych z jakiejś chinszczyzny, tylko chociaż średnią półkę (ja przynajmniej tak stosuję)
~misieq_1991@op.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
za cenę 89 000 ( dostałem rabat) mam: oszczędny silnik wysokoprężny w technoligo comon rail. KLIMATRONIC mnóstwo schowków w tym jeden chłodzony i jeden przesówany miedzy fotelami z przodu. czujnik deszczu. b. dobre radio CD (6 głośników) po prostu pełna opcja oprócz skóry.
~Berttone heynet@onet.eu
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Tanio, bo to francuskie auto, a ceny na rynku układają się pod szoferskie opinie handlarzy, którzy w sumie słabo znają się na samochodach. Francuza trzeba poznać, a wtedy giełdowe opinie tracą sens. Krótko mówiąc - wypasiona gablota za stosunkowo małe pieniądze.
~mimi
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
pod tym względem auto wypada dobrze, ponieważ za niewielka kwotę można mieć duże rodzinne a do tego ekonomiczne auto, chociaż pod względem jakości mechanicznej zostawia wiele do życzenia
~akceptbielsko@wp.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Jeśli chcesz wydać 40 tyś zł to warto się zastanowić nad innym autkiem.!!!!!!!!!!!!!!!! opinia mechaników jest tak jak wydasz mało na zakup Renaulta to w serwisie zostawisz kupę kasy.
~ding1@op.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Nowy z salonu kosmos cena po roku traci sporo na wartości z resztą jak inne marki, najlepiej kupić roczny lub dwuletni z dobrym wypasem 2004 można już kupić za 43 tyś nowy 80 tyś.
~mheavydrum
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
bardzo udany model i dobra cena za takie wyposażenie - niemal kompletne (brak tylko skóry).
~gregor
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Mimo tego, że przepłaciłem o jakieś 5000 zł (dałem za niego 31000) to było warto.
~wn66@op.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Super auto za naprawdę małe pieniądze.