Lista ocen Renault Grand Scenic I 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009 (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chivers11
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
no, jestem zwolennikiem twardych samochodow-nie lubie aut ,,plywajacych,, dlatego mam z tylu teleskopy gazowe (wymienilem,choc nie musialem) troche sztywne ale przez to autko lepiej trzyma sie drogi(oczywiscie mam zawsze dobre opony-z bieznikiem...hahahh) ma znakomity promien skretu, hamulce tez dosyc dobre, ogolnie znakomicie sie trzyma drogi-czy pusty czy pelny.
~Berttone heynet@onet.eu
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Komfortowe zawieszenie, miękkie, ale nie buja. Scenic to klasa kompakt, ale moim zdaniem komfort jest tu wyższy niż w klasie średniej. Można się przyczepić, że na wertepach trochę się koła tłuką, ale żaden producent na świecie nie przewidział takich dróg jak w Polsce. Zawieszenie pięknie zachowuje się przy hamowaniu, tak fajnie kręci w brzuchu...
~lux
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Jak na nasze drogi, to daje radę. Mój samochód po naszych drogach jeździ 3 lata, nic nie puka, stuka (nic nie robiłem przy układzie jezdnym), przyczepność też ok, chociaż opony już swoje przejechały.
~mimi
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
jeżeli chodzi o trakcję to nie można mieć jakiś dużych wymagań, autem nie pewnie się jeździ w koleinach jak i przy dużych prędkościach , auto francuskie, przyjemnie miękkie,
~robek12
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Ocena \"doskonale\" może nie jest obiektywna w moim przypadku gdyż porównuje ten samochód do hondy civic 3d gdzie zawieszenie jest prawie sportowe.
~cymeria@poczta.onet.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Fajny do spokojnej jazdy samochód jest cieżki i wysoki więc raczej do szaleńst nie zaprojektowany . Dla mnie wygodnie i bardzo miło .
~Mark
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Bardzo fajnie sie prowadzi ale te częste naprawy zawieszenia to tragedia(strasznie awaryjny hamulec ręczny-bardzo drogi w naprawie)
~Reno
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
I tu jest typowo po francusku czyli komfortowo i wygodnie,ale na zakrętach to już auto mocno się przechyla i robi sie niebezpieczne
~gregor
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Ktoś na tył założył twardsze sprężyny i trochę nim trzepie. Ale mimo to komfort jazdy jest i to duży.
Dziennik kosztów dla Renault Grand Scenic I 1.5 dCi 105KM 77kW
6,2
~akceptbielsko@wp.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
w trzyletnim aucie muszę zrobić przednie zawieszenie bo coś stuka ,no i łożyska amortyzatorów.