Lista ocen Renault Grand Scenic I 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009 (16) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chivers11
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
chmm, do setki cichutko...potem zaczyna swiszczec ten otwierany dach, co jest denerwujace (lubie sluchac muzyki selektywnie i nie za glosno, ten dach troche w tym przeszkadza) na szczescie zadko tu jezdze z takimi predkosciami,silnik pracuje w miare cicho (wyciszylem dodtkowo komore silnika)
~Berttone heynet@onet.eu
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Oooo... Wytłumienie klasa! W aucie w ogóle nie czuje się prędkości, trzeba się trzymać na baczności! Super zawieszenie plus wyciszenie i jest bardzo komfortowo.
~mimi
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
wyciszenie na przeciętnym poziomie, szczególnie jeżeli posiada się wersję ze szklanym dachem, szum wiatru przy większych prędkościach zagłusza wszystko
~robek12
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Dizle to typowe głośne rechoty-ale nie ten.Jego praca jest dosłownie deczko głośniejsza od szlachetnych benzynówek.Jestem pod wrażeniem
~szlopez13
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
wcześniej jeżdziłem clio 1,5 dci, po zmianie auta zdarzało mi się wyłączyć silnik w przekonaniu, że właśnie go uruchamiam
~misieq_1991@op.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
samochód doskonale wyciszony, bardzo cicho przy dużych prędkościach (mozna mówić półgłosem) silnik znacznie cichszy od 1.9 dCi.
~mheavydrum
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Jak na diesla wyciszenie świetne. właściwie, że to diesel słychać tylko na luzie. W trakcie jazdy jest cichutko.
~gregor
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Mój Grand ma szklany odsuwany dach i niestety bardzo szumi przy prędkościach rzędu 120-130 km/h
~akceptbielsko@wp.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
diesla musi być słychać a powyżej 120km/h słychać go bardzo wyraźnie(może nawet za bardzo?)
~lux
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Bez zastrzeżeń, nic mi nie skrzypi, plastiki nie zgrzytają, jak dla mnie ok.