Lista ocen Renault Grand Scenic I 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2009 (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Babu
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Ciszej jest chyba tylko w pociągu. Do 2000 obrotów nie wiadomo czy silnik pracuje. Mimo szklanego dachu nie ma zbyt wielkiego szumu powyżej 100km/h. Przy prędkości 130km/h już trochę słychać, ale wciaż - moim zdaniem - jest dobrze. Minus za wspomniane już odgłosy przy nierównościach poprzecznych.
~MrStyk
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Praca silnika jest na tyle kulturalna, że zdaje egzamin. Przy jeździe po mieście praktycznie go nie słychać. Staje się "słyszalna" po przekroczeniu 120km/h. W moim przypadku rzadko się ją jednak przekracza jadąc w trasę autem pełnym dzieci :)
~maciekg@post.pl
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
diesle są w Scenicu świetnie wyciszone. Wielokrotnie moi pasażerowie pytali mnie w trakcie jazdy, dlaczego nie kupiłem diesla. Moim zdaniem są cichsze od silników beznynowych
~melomk
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Wiedziałem lepiej wyciszone, ale przy 120-140km nie ma kłopotu z rozmową i słuchaniem radia bez potrzeby jego zgłaśniania.
~Krecik
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Jak już wspomniałem na początku wyciszenie jest na dobrym poziomie chociaż do ideału jeszcze trochę brakuje.
~adad
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
silnik jest dorze wyciszony(glosniejszy od 3 tys obrotw), zawieszenia nie slychac ale zawsze moze byc lepiej.
~kwietniakm@WYTNIJ_TO_bioton.pl
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Jak na razie najcichsze auto, jakim jeździłem. Trochę skrzypią plastiki na bocznych słupkach.
~Kameleon W-wa
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Silnik gdy jest zimny jest słyszalny później jest bardzo cicho!
~sindbad77
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Nie słychać klekotania silnika. Wyciszenie w normie
Dziennik kosztów dla Renault Grand Scenic I 1.9 dCi 120KM 88kW
6,6
~Damian
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Tutaj się nie popisali. Mogło być zdecydowanie lepiej!