Oceny Renault Grand Scenic II Grand Scenic 2.0 dCi 160KM 118kW 2009-2011

Renault Grand Scenic II Grand Scenic 2.0 dCi 160KM 118kW 2009-2011 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Grand Scenic II Grand Scenic 2.0 dCi 160KM 118kW 2009-2011

~Marco
Grand Scenic 2.0 dCi 160KM 118kW
To moja pierwsza Renówka. Po zakupie mega pozytywne zaskoczenie. Zdecydowanie ma więcej zalet, niż wad. Przyjemny samochód, w szczególności pod kątem wożenia rodziny. Posiadam wersję 7-osobową. Pojemny, a zarazem dość zwarty i zgrabny. Bardzo praktyczne wnętrze. Super silnik. Mimo, że wiele rankingów pozycjonuje ten samochód na szarym końcu awaryjności, to osobiście jestem z niego bardzo zadowolony, ponieważ przez 5 lat eksploatacji nigdy...
Grand Scenic 2.0 dCi 160KM 118kW
Super ergonomiczne auto, dla rodziny idealne, a i jako bagażówka się świetnie sprawdza. Jestem baaardzo mile zaskoczony, chociaż na początku miałem obawy związane z różnymi mitami opowiadanymi przez różnych tzw. "znawców"na temat "samochodów na F" :-) Bzdury ludzie gadają - za te pieniądze trudno o coś lepszego.
~Jarek
Grand Scenic 2.0 dCi 160KM 118kW
Auto dla rodziny IDEALNE. 7 miejsc się przydaje. Na trasie 130-140km/h komfort i radość.Silnik dynamiczny. Super wyciszenie. Zawieszenie miękkie i komfortowe, niestety okupione jest "bujaniem" się na zakrętach. Ale coś za coś.. Pali 6-7 na trasie i 9-10 po mieście. Średnio 8,9l. Auto niebanalne. Jedno z najbardziej udanych na rynku wtórnym dla rodzinki. A przed zakupem testowałem wiele różnych marek.
~franc
Grand Scenic 2.0 dCi 160KM 118kW
Duży, szybki, potwór do przewozu moich trzech pociech i ich osprzętu. Radość prowadzenia. Bardzo wygodny i przestronny. Ludzie się bardzo często oglądają na parkingu.
~Gelo
Grand Scenic 2.0 dCi 160KM 118kW
Silnik jest dynamiczny, posiada odpowiedni jak dla mnie zapas mocy. (Silnik)
~renaultem przez świat
~Gawd
Grand Scenic 2.0 dCi 160KM 118kW
Silnik bardzo dynamiczny, dobrze wyciszony i "mało" wibrujący. Lubi prędkości autostradowe i w mieście tez daje radę. Spalanie w mieście min. 8 litrów/100km przy stałych niskich obrotach. Mogło by być mniejsze ale buda niestety spora i swoje waży. (Silnik)
~Gucio
Renault Grand Scenic II Grand Scenic