Lista ocen Renault Grand Scenic III (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~morpheus
Van 1.6 dCi 160KM 118kW
Wersja Bose jest zdecydowanie za droga i przez to nieopłacalna. Ceny opcji są całkiem rozsądne. Lepszym wyborem będzie np. wersja Intense i dobór dodatków, na których nam zależy. Tanio i tak niestety nie będzie, ale jednak stosunek jakość/cena znacznie lepszy. Audio Bose nie gra szczególnie rewelacyjnie, więc nie warto się na nie porywać. Szkoda, że jeśli chce się mieć mocniejszego diesla, to trzeba brać topową wersję. Myślę, że 1.5dCi z EDC w...
~szmigiel
Van 1.3 Energy TCe 140KM 103kW
Dostajemy kawał dobrego auta za przyzwoite pieniądze. Stosunek cena/jakość oraz to co dostajemy za te pieniądze oceniam na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście zależy też ile przeznaczamy na Grand Scenic'a, bo 130 tyś to bym za nie raczej nie dał (są inne auta w tej cenie), ale 92 tyś które zapłaciłem są go warte w 100%.
~zenbar
Van 1.3 Energy TCe 140KM 103kW
Porównywałem Vany dostępne w salonach - te 7 osobowe. Renault wypadł w środku stawki cenowej ale w wysoko biorąc pod uwagę jakość/silnik/wygląd/wyposażenie. Silnik montowany jest zarówno w autach RENAULT jak i MERCEDES.
~userX
Van 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Biorąc pod uwage cenę zakupu to jest ok. Oczywiście mowa tu o wersji ze średniej półki. Ja mam 1.2 Intens + parę dodatków. Cena wyższych wersji z silnikami diesla moim zdaniem sporo przesadzona.
~Rafa
Van 1.2 Energy TCe 115KM 85kW
trudno w tych czasach pisac o faktycznej cenie - być moze, czy może raczej na pewno byłaby niższa gdyby nie te czasy w jakich przysżło nam żyć.
~Arkadiusz
Van 1.5 dCi 110KM 81kW
Uważam że to doskonały zakup - za pół setki mam czteroletnie auto z niedużym przebiegiem w świetnym stanie, doskonale wyglądające, ekonomiczne i 7-osobowe.
~Michał Trójmiejski
Van 1.3 Energy TCe 140KM 103kW
Uważam, że stosunek ten jest dobry. Auto kosztujące 90tys PLN jest komfortowe, oszczędne, pakowne. Fajnie jeździ.
~woodoo
Van 1.3 Energy TCe 160KM 118kW
Uważam że wybór tego auta jak i innych z gamy Renault to jeden z najlepszych proporcji jakości do ceny.
~Tomasz
Van 1.6 dCi 130KM 96kW
Za to ile daje ten samochód teudno z nim ko kursować na rynku
Dziennik kosztów dla Renault Grand Scenic III
7,3
~Tomek
Van 1.6 dCi 130KM 96kW
Tu bez komentarza bo wszystko zależy od tego jak użytku jesz