Lista ocen Renault Kadjar Crossover Facelifting (26) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Josua
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Z zewnątrz ogromny, a w środku b. ciasny. Potwornie wielki tunel miedzy fotelami. Stopa prawej nogi musi być wygięta jak stopa kaczki, aby operować pedałem gazu. Jeździ się sztywno i niewygodnie. Fotele źle sprofilowane. Mała widoczność. Szyba tylna wielkości znaczka pocztowego, a wycieraczka długości dłoni . Funkcja START/STOP to loteria, albo działa, albo nie - nikt nie wie dlaczego.
~Adaś M
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Auto spoko, miekkie zawieszenie na r17. Jednak podczas krecenia sie po miescie idealne. Trasna do 120 km/h mega komfort, szybciej troche szumi. Lubie nim jeżdzić, mało pali. Raczej do spokojnej jazdy.
~michał_welter
Crossover Facelifting 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW
Jeden z najładniejszych suvów/crossoverów w swojej klasie w dodatku z najlepszym stosunkiem ceny do jakości.Bardzo bogate wyposażenie, oszczędny silnik, wygoda oraz duża praktyczność użytkowa.
~za
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Samochód bardzo oszczędny z dynamicznym silnikiem. Po przejechaniu 1500 km przeważnie jazda w mieście zużycie paliwa 6,3 l/100 km. Wnętrze samochodu dobrze dopracowane i dobrze wyciszone.
~Adi
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Odkąd wyjechałem nim cztery miesiące temu z salonu , każdy kilometr przejechany tym samochodem sprawia mi przyjemność , wręcz szukam okazji aby się nim przejechać.
~Przemo
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Auto świetnie sprawuje się zarówno w mieście jak i na trasie. Spalanie 6-7 l. W pełni załadowany bardzo dobrze radzi sobie.
~termens44
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Auto godne polecenia dla każdego kto chce coś świeżego i bardzo wygodnego . Tym samochodem się nie jedzie tylko płynie....
~Piotr
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Auto super umywają się te taczki Niemieckie. Super jazda, super wyposażenie. To już druga Renówka i nie żałuje.
~pawelwaw84
Crossover Facelifting 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW
Nie brałem tego auta pod uwagę, ale przejechałem się i bardzo pozytywnie zaskoczyłem.
Dziennik kosztów dla Renault Kadjar Crossover Facelifting
~Andrew
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Taki sobie, są lepsze i są też gorsze samochody. Średniak w swojej klasie.
Renault Kadjar Crossover Facelifting