Ocena kierowcy - Renault Kadjar Crossover

zadowolony, 7 lat temu
Silnik 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Rok produkcji 2016
Renault Kadjar Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Inne : wielkość, dobre spasowanie (a czytałem, że jest z tym różnie) ja nie zauważyłem niedoróbek Super sprawa ze szklanym dachem daje niesamowitą przestrzeń i rozświetla wnętrze, to mój pierwszy samochód z tym "wynalazkiem"
Fajne auto miejskie, duże i przemyślanie urządzone Pokonuje większość przeszkód miejskich dziury krawężniki itp. Duża elastyczność podczas jazdy miejskiej i poza miastem oczywiście w granicach rozsądku jak na ten segment auta
Nie zauważam minusów no może poza spaleniem znacznie przekracza wyznaczony limit, ale to ciągle młode auto i nie dotarte. Silnik elastyczny na każdym biegu. Bez problemów w czasie jazdy miejskiej i autostradowej. Cichy, bez wibracji S$S działa dobrze nie nachalnie
precyzyjna cicha dobrze ze stopniowana Nie haczy nie wymaga siły
Nie widzę żadnych minusów, ale auto sportowe to na pewno nie jest Jak na wymiary auta duży prześwit jazda jest przyjemna Auto zapewnia pełne wyczucie i komfort prowadzenia
Kamera cofania idealnie wywiązuje się z widoczności do tyłu, przód auta bez uwag wystarczy dobrze dopasować fotel a nie jest to trudne Szklany dach rozświetla wnętrze
Trochę dziwne przemyślenia zwłaszcza otwierania drzwi przycisk na drzwiach nie na konsoli centralnej Inaczej nie znaczy gorzej od innych Renaultów różni się, ale po przyzwyczajeniu nie ma żadnego problemu z obsługą auta Ogrzewanie foteli podłokietnik, tempomat tunel centralny Poza tym wszystko na swoich miejscach
Sprawdziłem właściwie tylko klimatyzację bo mrozów nie było działa wydajnie i szybko obsługa bez problemowa ma pakiet zimowy podgrzewana szyba oraz spryskiwacze, działania nie sprawdzałem, ale sądzę że wszystko będzie OK
To duże wewnątrz auto , sporo miejsca z przodu i z tyłu bez porównania np. do Megane III Bagażnik spory i ustawny przedni fotel pasażera możliwość złożenia można przewozić długie przedmioty bez problemu
Nowe auto nic nie skrzypi nic nie huczy, wyciszenie moim zdaniem bardzo dobre Szum powietrza dopiero po przekroczeniu prędkości autostradowych, ale nie jest zbyt uciążliwy.
Jak na razie dość wysokie spalanie benzyny, ale jazda głównie miasto Przeglądy z tego co się orientowałem, nie są wygórowane cenowo przynajmniej jak na nowy samochód
Kawał sporego auta miejskiego w przystępnej cenie daje radość z jazdy, atrakcyjny wygląd i duże możliwości do jazdy w mieście i poza nim
Nie nie sprawiło dotąd problemów, ale mam go za krótko, aby być w pełni obiektywnym.
Brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 Energy TCe 130KM 96kW [l/100km]