Ocena kierowcy - Renault Kadjar Crossover

yukisan, 2 lata temu
Silnik 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Rok produkcji 2016
Renault Kadjar Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Bardzo wysoki komfort jazdy, auto wręcz płynie po drodze.
Prawie doskonale.
Żwawy, mocny, niezawodny. Trochę się bałem takiego maluszka po poprzednim 2.0, ale nie mam czego żałować. Daje radę w każdej sytuacji.
Mogłoby być ciutkę lepiej. Może mam jeszcze nawyki z poprzednika. Okaże się po kilku miesiącach jazdy.
Bardzo komfortowy w każdych warunkach drogowych. Na mocniejszych wybojach trochę gorszy od Qashqaia, ale to może być też wpływ opon 19".
Bardzo mi się podoba. Zdążyłem już puknąć tylny zderzak na parkingu. Okazuje się, że można go wykręcić i serwisować osobno, albo kupić nowy i samodzielnie wstawić.
Prawie doskonała. Bocznych słupków trudno uniknąć, gdzieś muszą być. To nie Twingo ;-).
Tempomat pod prawym łokciem, na szczęście nie wymaga częstego sięgania. System start-stop do przełączenia przy każdym uruchomieniu. Trochę mniej wygodny fotel niż w Qashqaiu, albo muszę przywyknąć.
Póki ciepło - bez uwag. Fajny, szeroki zakres regulacji, dodatkowy nawiew na tylne fotele. Piąteczka! Zobaczymy zimą.
Bardzo dużo przestrzeni dla każdego.
W porównaniu do Qashaia I generacji - kosmos! Bardzo komfortowo. Po nabraniu prędkości powietrze szumi, ale o wiele ciszej. Zawieszenia i silnika w ogóle nie słyszę. Nic nie piszczy, nie szura.
W normie. Nie ma powodów do uwag.
Dla mnie bomba!
Póki co - odpukać - jest bardzo OK.
OK

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 Energy TCe 130KM 96kW [l/100km]