Oceny Renault Kangoo I Minivan 4x4

Najnowsze oceny Renault Kangoo I Minivan 4x4

3,5
~Piotrek
Minivan 4x4 1.9 dCi 4X4 80KM 59kW
Auto oceniam dobrze. Kupując je pięć lat temu nie sądziłem, że da radę dotrwać do takiego przebiegu. Potrzebowałem uniwersalnego autka osobowo-dostawczego a napęd 4x4 był moim marzeniem. Cena zakupu była spora ale auto zarobiło na siebie :). W tej chwili będę zamieniał na Kangoo 4x4 dCi 2004-2007 i w najbliższej przyszłości najchętniej na nowy model.
3,8
~Piotr Bielsko
Minivan 4x4 1.9 dCi 4X4 80KM 59kW
Po zakupie Kangoo 4x4 doceniłem wyższe samochody i dodatkowy napęd. Polecam zwłaszcza w warunkach cięższych.
3,8
~paweł z lasu
Minivan 4x4 1.6 i 16V 4X4 95KM 70kW
Dobry silnik o wystarczającej mocy. Przez półtora roku użytkowania 0 awarii. (Silnik)
3,7
~tenlolit@interia.pl
Minivan 4x4 1.6 i 16V 4X4 95KM 70kW
skrętność TIRa. Bardzo duże koło zawracania. Podwozie podniesione - przydaje się w terenie. Ogółem nieźle (Układ jezdny)
2,5
~kardys
2,6
~Janosz
Minivan 4x4 1.6 i 16V 4X4 95KM 70kW
Użytkuję model z napędem na 4 koła. Jest to auto hałaśliwe w środku, żle wykończone (wrażenie w kabinie jak w Nysie). Przy manewrowaniu przeszkadza zbyt duży promień skrętu. Od jakichś 35000 przebiegu mam problemy z tylnym mostem napędowym (dziwne dżwięki wydobywające się z pod samochodu). Psujące się tzw duperele jak pompka spryskiwacza czy mechanizmy podnoszenia szyb dopełniają tylko obraz tego bubla motoryzacyjnego rodem z Francji. Na... (Silnik)
~Kazik Staropolski
Renault Kangoo I Minivan 4x4