Ocena kierowcy - Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003

15 lat temu
Silnik 1.5 dCi 82KM 60kW
Rok produkcji 2004
Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Dynamiczny
Bardzo fajne autko jezli ktoś czasem potrzebuje przewieźć coś większego i pokonuje sporą ilość kilometrów.
Gdy pierwszy raz wsiadłem, odpaliłem tego dieselka byłem mile zaskoczony. Nie wożę ciężkich rzeczy, więc auto nie traci na dynamice. Można nim bezpiecznie wyprzedzać, a to na naszych drogach niezmiernie ważne.
Sprawuje się dobrze, przełożenia dobrane OK. Troszkę brak jej precyzji przy wrzucaniu \\\"czwórki\\\", poza tym bez zastrzeżeń.
Prowadzi się średnio. Na pusto twardy niczym żuk, ale daje radę...
Prawie idealna. Lusterka mogły by być trochę wyższe. No i prawe mogło by wzorem lewego mieć na końcu takie magiczne wygięcie jak lewe, zeby poszerzyć pole widzenia. Poza tym bardzo dobrze.
Sporo kieszonek i schowków. Ja najbardziej lubię tą półeczkę nad przednią szybą.
Klima mogła by być nieco wydajniejsza, poza tym w porządku.
jak na wymiary zewnętrzne w środku miejsca jest bardzo dużo. Auto długości Clio, a przestrzeni 2 razy więcej.
Gdybym oceniał to auto jako rodzinne, wypadło by na 3-, ale jako blaszak-dostawczak to wystarczy.
7 l w cyklu mieszanym przy mojej bardzo ciężkiej nodze po 270 tys przebiegu oceniam bardzo dobrze.
Za tą cenę nie można oczekiwać fajerwerków jakości plastików we wnętrzu i takich tam. Niemniej autko bardzo szybko się zwróciło, teraz już tylko na siebie zarabia.
Nigdy nie zdarzyła się \\\"drobiazgowa\\\" usterka z nienacka.
Ostatnio wymieniana była pompa wspomagania, klocki i tarcze. Niemniej prze ponad 250 tys poza przeglądami i materiałami, które się zużywają (głównie hamulce) nie robiłem nic.
Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003