Ocena kierowcy - Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003

haaze@xl.wp.pl, 19 lat temu
Silnik 1.5 dCi 82KM 60kW
Rok produkcji 2003
Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Jest to moje drugie auto tej marki.Pierwsze"kango"1.4 benzyna 150tys przebiegu spisal sie dzielnie.Ten model-troche przez sentyment,troche przez rabat jaki mi zaproponowali,troche przez P.Karoline i jej czar i urode przy zachwalaniu tej wersji i mocno"troche"przez zone gdyz jej "kangur" bardzo pasuje.Mnie brakuje 100KM,lepszych foteli,szerszych drzwi tylnego pasazera(sporo woze roznych rzeczy),ale czy to bylby jeszcze KANGOO?
Troche cienki jesli chodzi o moc silnika,elastycznosc ciut kiepska na 2 biegu
Ogolnie pozytywna ,ale pare razy zdarzalo sie niezbyt precyzyjnie trafiac w poszczegolne biegu np:2,3,4
Na pusto troche za twardy,ale to w koncu nie osobowka
Przod ok! Tylne drzwi pasazera otwor troche za maly i gdy zlozymy siedzenia ciezko cos wlozyc np.karton,wieksza paczke
Klima dobrze,ogrzewanie aby poczuc musze odkrecic na 3/4 zima.Tragiczne parowanie bocznych szyb w tylnej czesci pasazerskiej
fotele z przodu tragedia.Krotkie siedzisko,brak trzymania bocznego z tylu jak na plaskiej desce
Troche lepiej niz w poprzednim modelu.ALE trzeszcza plastikowe oslony na tylnych nadkolach w bagazniku oraz tylna lawka pasazera "jeczy"
Srednio 5.5l w cyklu mieszanym z klima 6l i troszeczke.Ceny no coz odbijaja sobie za oszczednosc silnika
Po rabacie jaki uzyskalem pasowal mi.Dzisiejsza cena tego modelu jest za duza.Za te pieniadze naprawde mozna juz kupic troszke uzywane auto wieksze
Amortyzatory klapy bagaznika,sniedzejace wtyki zarowek tablicy rejestracyjnej,zacinajacy sie zamek drzwi pasazera z lewej strony na mrozie,wymiana zarowek to tragedia,
Odpukac jeszcze jest ok!
Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003