Ocena kierowcy - Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003

wolf, 14 lat temu
Silnik 1.5 dCi 82KM 60kW
Rok produkcji 2003
Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik super przyspieszenie golf 90KM zostaje w tyle
Niezłe autko rodzinne, słuzy mi w góry na wakacje i spisuje sie wysmienicie duzo miejsca ekonomiczny , pewny bezawaryjny, Byłem nim w Bułgarii to najdłuzsza trasa, do srodka poza nami i 1 dzieckiem mieszcza sie 2 duze i 1 mały rower bez problemu/odkrecone przednie koła/ poza tym kupa bagazy, i innych rzeczy no i jeszce zostaje miejsca-REWELACJA. Jezdziłem juz fiat tipo, berlingo, primera i tego kangura stawiam na 1 pozycji. POLECAM
silnik w tej mocy 84KM daje sobie rade , wrecz zaskakuje przyspieszeniem, chodzi dosc cicho a elastycznoasc znakomita.
przy przejechaniu 70000 tys km bez uwag nie naprawiane nic poza wymiana paska
przez to ze jest wysoki to i poddatny na wiatr choc nie miałem zadnych sytuacji podbramkowych, mysle ze jak kazdy samochód w tych wymiarach
moja wersja privilage przeszklona w całosci wiec nie ma tu co szukac dziury, widocznosc bdobra, wszak siedzi sie wyzej niz w osobowym aucie
w zimie gdy siedzi 5 osób wystepuje problem z odparowaniem tylnych szyb brak dodatkowych nawiewów w tej czescii to jest problem.
w porówaniu do nissana primery kombi tu jest naprawde duzo przestrzeni bardzo duzo
do 120 jest ok potem zaczyna sie robic głosno choc mozna jechac i 170 i nie ma problemu z dogadaniem sie:). Jak by był wyciszony lepiej to by było miło.
do pedkosci 130 trasa miasto , góry zapakowany nie wychodzi z 6 litrów, wiec nie ma co narzekac
kupiłem go rocznego za 30 tys wiec skoro nic nie padło to wypadł super
jak dla mnie nieporecznie odmykanie elektrycznych szyb, trzeszczace plastiki choc nie ma co narzekac bo jest ich mało.
na te 70000 km nic sie nie popsuło

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 82KM 60kW [l/100km]