Lista ocen Renault Laguna I Hatchback 2.0 115KM 85kW 1999-2001 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~FiFi
Hatchback 2.0 115KM 85kW
fatalnie!!!, tak z pamieci : klima, dmuchawa, klimatronik odłączający bez powodu dmuchawę, AIrbag nie dziala, elektryczne sterowanie foteli żle dziala, ogrzewanie przedniej szyby nie działa, zamek centralny (awaria tylnego zamka), alarm (awaria sytreny), podnoszenie lewej szyby (totalna awaria mechanizmu), FATALNEJ JAKOŚCI MATERIALY WYKONCZENIOWE (z założenia producenta wnetrze po kilku latach ma odstraszac, i zmuszac do kupienia nowego...
~altus1992
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jak to francuz, jest masa irytujących usterek przełączników i zapadek. U mnie nie działało elektryczne podnoszenie szyby pasażera, oświetlenie kabiny, centralny zamek z tyłu, sterowanie poziomem reflektorów, i pewnie jeszcze trochę innych rzeczy. 95% załatwiłem śrubokrętem, WD40, albo środkiem do czyszczenia styków. Także bez żadnych kosztów, tylko uciążliwe.
~anieszka dej
Hatchback 2.0 115KM 85kW
zawieszenie , hamulec ręczny 23 000 km. wymiana klocków hamolcowych - nie odbija reczny , czasami gaśnie na wolnych obrotach , lewarek zmiany biegów (50 000 km skóra zaczeła sie strzepic)
~vlad
Hatchback 2.0 115KM 85kW
robie systematyczne przeglądy w ASO - to trochę kosztuje (za dwa lata wydałem łącznie z przeglądami rejestrowymi ok 1800 zł)
~butik@astercity.net
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Dopiero przejechałem 12.000 przez półtora miesiąca i nic się nie dzieje. Ale awansem, wrazie czego 1 punkt mniej ;-)
~mikros170@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Drobiazgi jak w karzdym aucie ale naprwde drobiazgi i łatwe w naprwie nie wpływajace na jazde autem.
~Krzysztof S.
Hatchback 2.0 115KM 85kW
zapsuty pilot, drobne usterki przedniego zawieszenia, wymieniony tłumik
~Bautzen
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jedyne, co mi się często zdarzało, to zmiana żarówek.
~piobeg@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Psuje sie ale nie jakos przesadnie.
~ktos
Hatchback 2.0 115KM 85kW
psuje sie silnik jak juz mówiłem nie kupie nigdy francóza
Renault Laguna I Hatchback