Oceny Renault Laguna I Kombi 1.8 16V 120KM 88kW 1998-2000

Najnowsze oceny Renault Laguna I Kombi 1.8 16V 120KM 88kW 1998-2000

3,4
~Krzych_159@wp.pl
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Za nieduże pieniądze fajne autko, ale przed zakupem radze dokładnie sprawdzić zawieszenie i elektrykę.Linia nadwozia ponad czasowa dobrze wyposażony, miły w dotyku welur i wytrzymały. Autko posiada wiele wad ale są też i zalety. Gdy autko jest dopieszczone naprawdę potrafi się odwdzięczyć i być posłuszne. Niestety auto jest bardzo wrażliwe na przeciążenia. Silnik bezproblemowy nie jest zawalidrogą. Za mało posiada schowków ale wersja kombi ma...
~Paweł
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Może nie doskonale, ale na pewno bardzo dobrze. Laguna I w wersji po lifcie jest obecnie jednym z najbardziej opłacalnych zakupów w gronie samochodów klasy niższej średniej. Pojazd nadal gwarantuje elegancką stylistykę, przyzwoite koszty utrzymania i koszt zakupu na poziomie Fiata Seicento. Zapraszam na pełną ocenę modelu 1.8 16V Kombi
~Metys79@onet.eu
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Kupiłem to auto osobiście w Niemczech z dokumentowanym przebiegiem 97000 w salonie Renault. Wymieniłem rozrząd bo był czas . Teraz tylko leję paliwo. Miałem lagunę z silnikiem 2.0 8V i 2.0 16 V Moim zdaniem silnik 1.8 16 V to najlepszy kompromis między spalaniem a osiągami. Polcam kombi dla rodziny z wózkiem i innymi gratami. Wersja po liftingu pięknie się prezentuje i jest niezawodna pod warunkiem że kupiona z pewnego zródła.
~resiako@wp.pl
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
BARDZO SZYBKO TRACI NA WARTOSCI. ZASTANAWIAM SIE NAD ZAKUPEM LAGUNY II Z SILNIKIEM DCI,CHOC ONE NIE CIESZA SIE JUZ TAK DOBRA OPINIA. MIALEM KILKANASCIE SAMOCHODOW ROZNYCH MAREK W ZYCIU ALE ZADNYM NIE JEZDZI SIE TAK PRZYJEMNIE JAK RENAULT.
3,2
~Schneider
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Lagune porownuje do mojego poprzedniego autka, ktorym byl Ford Sierra 2.0 120 KM Lalunia wypada blado i to bardzo... po aucie tej klasy mozna sie spodziewac sporo wiecej zwlaszcza jesli chodzi o silnik i detale. Plusy za klime/ogrzewanie (Forda tez mialem z klima, ale tu dziala to lepiej) oraz komfort i miejsce w kabinie.
~Piotr K.
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Generalnie bardzo przyjemny samochodzik i jestem zadowolony, a jeździłem już FSO, VW, Toyotą, Citroenem, Oplem, Fordem i Fiatem. Jednak ze względu na ostatnie kolejne podwyżki cen paliwa na wiosnę założę gaz.
~koconr@ca-ib.com.pl
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Coz, zawsze chcialem miec taka Lagunke, a na nowa mnie nie stac, wprawdzie z uwagi na rodzine wolalbym kombi, najlepiej z silnikiem 2.0l, ale jak sie kupuje uzywany to sie specjalnego wyboru nie ma. Na razie jestem bardzo zadowolony, zobaczymy co bedzie dalej. Po przegladzie po 60 tys. bede wiedzial wiecej i na pewno ta wiedza sie podziele.....
~Robsonnew
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Ja nie żałuję zakupu. Może i auto mało atrakcyjne ale bardzo wygodne oraz funkcjonalne zarówno na co dzień jak i na wyjazd na wakacje przede wszystkim tanie w zakupie i dobrze wyposażone.
~Piotrek
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Wszyscy w rodzinie strasznie się do tego auta przywiązali... ciężko go sprzedawać. Auto ładne, wygodne, przestronne, ogromny bagarznik...wiele wspomnień
~jot
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Teraz 200-250 tys psują się drobiazgi i raczej niedrogie naprawy, ale nie mam na nie czasu i nieplanowo wyłącza to samochód z użytkowania.
Renault Laguna I Kombi