Ocena kierowcy - Renault Laguna I Kombi

picia, 15 lat temu
Rok produkcji 1998
Renault Laguna I Kombi 1.8 90KM 66kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : auto godne polecenia [zagazowane w znanym serwisie w Olsztynie Cargaz-gorąco polecam]spala ok.10l.gazu duże,obszerne z dużym bagażnikiem.wszystkie niemieckie auta są do d...py a w lagunce zawieszenie super[a ci co piszą żle o lagunie to są niegodni jej] nie zamienię reni na nic innego.Samochód przyjechał z Włoch w stanie dobrym ,małe spalanie i rozpędziłem go do 230km na autostradzie. Polecam zainteresowanym pozdrawiam następne auto to oczywiście laguna 2
ogólnie fajne auto w porównaniu z konkuręcją na 6+ cena umiarkowana ,hamulce super,kształt piękny na oponach 14cali fajne radio i dobrą muzę i można jeżdzić do okoła świata pozdro wszystkim posiadaczom RENAULT
silnik pracuje bez problemu nawet na gazie bardzo cichutki nie to co w WW czy oplu
wporzo
prowadzi się doskonale,wspomaganie extra
duże szyby widoczność extra z wszystkich stron
nieżle
szybko się nagrzewa i dobrze dmucha wszystko działa bez zarzutu
bardzo dużo miejsca z przodu jak i z tyłu dla pasażerów,nawet jak fotele odsunę do końca to z tyłu jest full miejsca nawet wysokiej osobie
bardzo cichy i fajnie urządzony w środku wszystko ma swoje miejsce
spala mi ok10l w mieście gazu ,myślę że to dobry wynik na tak duże auto i wiadomo korki itp...a w trasie mieści się w 7l
nie zamienił bym lagunki na żadnego niemca-za żadne pieniądze,takie auta robi tylko renault-auta które się nie starzeją i niektóre modele to legenda np.5 czy 19 i laguna ma predyspozycje
bardzo rzadko
brak[jak dbasz tak masz]