Oceny Renault Laguna I Kombi 1.8 90KM 66kW 1995-2000

Najnowsze oceny Renault Laguna I Kombi 1.8 90KM 66kW 1995-2000

3,3
~xoxo@plusnet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Dla ustalenia uwagi: jestem po przesiadce z BMW 520iA z 1993 r. Jak na mój gust samochód przeciętny, moja żona już zapowiedziała, że następna ma być BMW kombi - co już o czymś świadczy, generalnie za delikatny samochód na nasze drogi, po dobrych drogach ok a le po polskich słabo, trzęsie się i zjest za głośny. NAjwiększa zaleta to kufer w kombi - sprawdza się rewelacyjnie brak występów, błotników i innych nierówności w bagażniku po prostu...
~obserwator drogi
Kombi 1.8 90KM 66kW
W 2022 roku jako samochód na co dzień, sprawdza się bez zarzutu. Stosunek jakość - cena 5/5 pod warunkiem zakupu rozsądnego egzemplarza. Przebieg to sprawa drugorzędna w aucie, które ma ponad 20 lat. Konstrukcyjnie samochód prosty i w miarę przemyślany. Wymiana żarówek nie stanowi problemu. Z wyposażenia mój egzemplarz za wiele nie posiada, ale wszystko działa.
3,2
~sylvec
Kombi 1.8 90KM 66kW
Auto mam od nowosci czyi od 15lat. Ma przejechane 345000. Generalnie jestem z samochodu bardzo zadowolony. Zawsze wraca, latwo go naprawic jak sie cos popsuje. Silnik toleruje LPG. Najslabsza strona samochodu jest zawieszenie. Jest to wygodny samochod, w kombi pakowny i oszczedny na gazie jak na swoje gabaryty.
~picia
Kombi 1.8 90KM 66kW
ogólnie fajne auto w porównaniu z konkuręcją na 6+ cena umiarkowana ,hamulce super,kształt piękny na oponach 14cali fajne radio i dobrą muzę i można jeżdzić do okoła świata pozdro wszystkim posiadaczom RENAULT
~cd
Kombi 1.8 90KM 66kW
przyznam szczerze, ze z poczatku bylem sceptycznie nastawiony do aut francuskich, ale narazie moja Laguna spisuje sie rewelacyjnie i moge to auto polecic z czystym sumieniem - w koncu setki warszawskich taksówkarzy jezdzacy Lagunami I nie moga sie mylić :D
~jackie eldorado
Kombi 1.8 90KM 66kW
wygodny, obszerne kombi, ekonomia w normie, cichy, z dobrą trakcją, motor 1.8 dla spokojnych, ale mniej pali. Piękny design. Idealny dla rodziny i dla małej firmy. Auto w super stanie techn. i wizualnym godne zawsze polecenia.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna I Kombi 1.8 90KM 66kW
10,2
9,5
~Podatnik
Kombi 1.8 90KM 66kW
Bardzo wygodny, pakowny, daje poczucie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, prowadzenie jest prawdziwą przyjemnością. Relatywnie tani jak na przyjemność i komfort jakiego dostarcza, to nie znaczy jest tani! Serwis firmowy Reanault jest drogi, ale nia ma obowiązku korzystania z niego po gwarancji.
4,1
~Andrzej Borowiec
Kombi 1.8 90KM 66kW
Silnik 1,8 w tak dużym samochodzie (wersja kombi) jest niestety za słaby. Bardzo źle wchodzi jedynka, reszta ok. Ergonomia i komfort perfekcyjne, z jednym wyjątkiem: brak schowka w desce przed pasażerem.
~Waldi F
Kombi 1.8 90KM 66kW
Ogólnie za całokształt podczas mojej eksploatacji wystawił bym 5.
3,8
~Maciek 1973
Kombi 1.8 90KM 66kW
Ogólnie bardzo dobrze spisujący się samochodzik, oby tak dalej. Zawsze mnie dowiózł tam i z powrotem i to najczęsciej w piątke i pełen bagaż...bez problemu.
Renault Laguna I Kombi