Ocena kierowcy - Renault Laguna I Kombi

Grzegorz, 19 lat temu
Rok produkcji 1995
Renault Laguna I Kombi 1.8 90KM 66kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Mam wersje kombi. Jak auto jest całe załadowane (5 osób plus jakiś bagaż) to przy jeździe na gazie z włączoną klimą trzeba uważać przy wyprzedzaniu. Przy spokojnej jeździe OK
Skrzynia biegów bez zarzutu
Bardzo przyjemnie jeździ się po dziurach i po bruku, bo auto jest dobrze wyciszone i w środku nie ma drgań (wcześniej miałem mondeo, to Laguna pod tym względem jest o niebo lepsza, od passata zresztą też)
Bardzo dobra widoczność do przodu i na boki, jednak ze względu na to, że jest to wersja kombi więc tylna szyba jest oddalona i trzeba uważać przy cofaniu
Wszystko pod ręką, klimatronik prosty w obsłudze, pilot do radia przy kierownicy, regulacja kierownicy, kilka położeń fotela, kilka biegów na wycieraczki przedniej szyby - ergonomia OK!
Klima bez zarzutu, dobrze chłodzi, ogrzewanie lub chłodzenie dla pasażerów z tyłu - OK!
Przestrzań bardzo duża, jedynie dla pasażera z przodu ze względu na poduszkę nie ma schowka i w bocznej kieszeni prz kokpicie wożę różne rzeczy co minimalnie zajmuje tam miejsce
Bardzo dobrze auto jest wyciszone. może dlatego, że nigdy nie było nic wymieniane typu szyby, drzwi, uszczelki i wszystko jest oryginalne więc sprawuje się bardzo dobrze
Przy mijej oszczędnej jeździe zuzycie w mieście 10,5 l gazu (zawsze mam takie zużycie!!!), na trasie około 9 litrów gazu (średnia prędkość 130km/h)
Jeszcze nic mi się nie popsuło!
jak narazie brak poważnych usterek, oby tak dalej...

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 90KM 66kW [l/100km]

9,7