Oceny Renault Laguna I Kombi 2.0 115KM 85kW 1995-2000

Najnowsze oceny Renault Laguna I Kombi 2.0 115KM 85kW 1995-2000

3,5
~Bastmano
Kombi 2.0 115KM 85kW
Kupilem troche dobite auto za nieduze pieniazki, pare rzeczy zrobilem i w zasadzie caly czas smigam. Autko przezylo mrozy po -20 i nie bylo problemow z odpalaniem. Podejrzewam, ze gdybym kupil zadbany egzemplarz za oczywiscie wieksze pieniazki, zalozl gaz to chwalil bym to jak tylko mozna, z racji, ze jezdze trupkiem jest troche gorzej ale jestem zadowolony. Przede wszystkim przestronnosc, ogromny bagaznik, komfort podrozowania. Denerwuja...
Kombi 2.0 115KM 85kW
Wielkie, wygodne, ladne kombi. Swietne zawieszenie ktore sprawia ze w lagunce mozna sie zakochac ;) Pokonywanie dlugich tras jest nie tylko malo meczace ale i bardzo przyjemne. Fotele, kanapa i cale wnetrze jest bardzo, bardzo wygodne, wrecz rozleniwiajace. Wyposazenie bardzo fajne, malo ktora marka za podobna cene oferuje nam az tyle. Usterkowosc? - Jak dbasz tak masz. Mnie przy 330 tys przebiegu, regularnych wymianach eksploatacyjnych...
~Marcin
Kombi 2.0 115KM 85kW
Auto nigdy nie zawiodło w trasie. Jest wygodne. Naprawy nie są bardzo uciążliwe. Generalnie bardzo dobrze jak na 9 lat eksploatacji. Od 1,5 roku trochę je znielubiłem: 1. skrzynia biegów wymieniona w wyniku uszkodzenia, ta wymieniona cieknie 1L/rok. 2. Wypalony zawór i remont głowicy(pewnie przez gaz) 3. Problemy z elektryką(jakieś otarcia kabli i błędy tym spowodowane). Zdecydowanie za mało dynamiczne.
~Marcin
~tdmax2@interia.pl Dariusz
Kombi 2.0 115KM 85kW
Tanie dobre autko do pracy. Nie jest kosztowny w utrzymaniu ,ładny, praktyczny i na razie bezawaryjny. Ma olbrzymie możliwości przewozowe jak na tę klasę 640kg, plus przyczepka daje to świetny wynik ( nawet bez przyczepki jest bardzo dobrze). Wyposażenie ponad standardowe jak na tę klasę- Klimatronik, elektryka lustra , szyby, sterowanie radia super przy kierownicy to wszystko w 1997r. Jaki inny w tej klasie to oferuje VW, Audi, Opel,.
3,7
~Rafi
Kombi 2.0 115KM 85kW
Obecnie mozna kupic to auto za ok 6000 zł z dobrym wyposażeniem. Mimo usterkowości elektryki oceniam na dobre ponieważ specjalnie ponadto nic sie nie odzywa. Auto oferuje dobry komfort przy spokojnej jeździe. Blachy są bardzo dobre. Auto bardzo dobrze znosi zwykłą instalację LPG przy 2.0 8V Jak dla mnie na dojazdy do pracy, delegacje, budowę domu auto zaspakaja potrzeby w 100%
~edeksul@tlen.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jak na auto 10-cio letnie sprawuje się doskonale. Wyposarzenie fabryczne z górnej półki. Nic nie piszczy nie stuka. Materiały( plastyki, tapicerka) najwyższej jakości. O korozji nie ma mowy. Gdyby silnik był bardziej oszczędny auto byloby doskonałe!
~majenka20@wp.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
świetne autko mimo tego że francuz nie miałem przekonania nigdy do renault ale jestem mile zaskoczony polecam każdemu kto sie zastanawia nad kupnem wygodne bezpieczne auto świetne na dalekie trasy jeszcze długo nią pojeżdże i bede sie zastanawiał nad laguną 2 klątwą są pobobno skrzynie ale nie pali sie gum to i skrzynia długo bedzie służyc
~carver25@wp.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
bardzo ekonomiczna eksploatacja na LPG , taniej niż na diesel-u .Dzięki instalacji wtrsku sekwencyjnego osiągi bez strat oraz brak jest typowych dla podciśnieniowych inst. lpg problemów z obrotami , strzałami itp. Wygodny , pakowny i ładny samochód za małe pieniądze . Nie dam oceny 5 , bo doskonałych aut niema
~Rubi
Kombi 2.0 115KM 85kW
Autko jak na swoje lata wizualnie bardzo ładne.Wygoda jak w Renault, można poknywać naprawde długie trasy i nie jest się zmęczonym.Boli bo pali troche więcej niż przypuszczałem.Jako kombi jest bardzo pakowne
Renault Laguna I Kombi