Ocena kierowcy - Renault Laguna I Kombi

majenka20@wp.pl, 16 lat temu
Rok produkcji 1996
Renault Laguna I Kombi 2.0 115KM 85kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
świetne autko mimo tego że francuz nie miałem przekonania nigdy do renault ale jestem mile zaskoczony polecam każdemu kto sie zastanawia nad kupnem wygodne bezpieczne auto świetne na dalekie trasy jeszcze długo nią pojeżdże i bede sie zastanawiał nad laguną 2 klątwą są pobobno skrzynie ale nie pali sie gum to i skrzynia długo bedzie służyc
pale i jade bez żadnych usterek
jak jest zimna ciezko wrzucic 1 2 ale po nagrzaniu jest ok może to wina oleju w skrzyni tego niewiem ale i tak jest dobrze a podobno w renówkach to przeklenstwo
super dobrze znosi polskie drogi jeżeli można nazwac je drogami ale jak wymiana to oryginały młodsze mondeo i vectra tyle nie wytrzyma
jest ok
fotele 1 klasa włączniki pod reką nic nie skrzypi jest super
ogrzewanie mistrzostwo po kilku min leci gorące powietrze nie mam klimy ale po afryce nie jeżdże wiec daje rade
to jest duzy plus tego auta bardzo duzo miejsca jak i z przodu tak z tyłu nie mówiąc o bagażniku (kombik)
słychac tylko szum powietrza głosno robi sie pow 4000 obrotów ale mocy jest na tyle że ciagnie na niskich obrotach bardzo dobrze
jestem mile zaskoczony na trasie pow 8 w miescie kolo 10-11 spodziewałem sie wiecej
wytrzymałosc blachy(ocynk nic nie gnije tak jak w oplach) niezawodność komfort jazdy i wyposażenie to jest jedna z najlepszych propozycji kupna w porównaniu innych marek naprawde warto pozdro
palące sie żarówki w tablicy rej i tyle
bez poważnej usterki
Renault Laguna I Kombi