Ocena kierowcy - Renault Laguna I Kombi

Renault Laguna I Kombi 2.0 115KM 85kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Karoseria : przestrzeń
Przeniesienie napędu : łączniki stabilizatora
Układ elektryczny
auto godne uwagi jak zadbane jak nie to wymaga zadbanie!!
PRACUJE DOBRZE ZARÓWNONA BENZYNIE JAK I NA LPG
BARDZO ŁADNIE PRACUJE JAK JEST ROZGRZANA {MAŁY PALEC) ,ALE JAK JEST MOCNO ZIMNA LEKKO 3-JKA HACZY
MAM WERSJE KOMBI JAK NA AUTO FRANCUSKIE TO NA DZIURACH AUTO TWARDE ALE PRECYZJA PROWADZENIA BARDZO WYSOKA (KOLEGA MA OMEGE ,,B\"-KOMFORT SUPER ALE JAK JEST SZYBKO TO GUMA I PLYWANIE)
TYŁ WYMAGA TROCHE WYCZUCIA
WSZYSTKO GDZIE TRZEBA BEZ NIESPODZIANEK!!MOŻE MAŁO SCHOWKÓW,ALE ZA TO PORZADEK W KABINIE!!!!
KLIMATRONIC DZIAŁA DOBRZE ALE PADA PO OKOLO 200000 km SILNIK NAWIEWU DROGI W ZAKUPIE(BRAK ZAMIENNIKA ALE WARTO POSZUKAC NA ALLEGRO JA PŁACIŁEM 500zł A W SKLEPIE CHCIELI 800zł !!!!PAMIĘTAJCIE O FILTRZE KABINOWYM!!!!
PROWADZE JA 180cm I ŻONA 165cm nasza zamiana polega na przesunieci fotela tył/przód o trzy zabki a z tylu i tak OK
bylo dobrze puki nie padł katalizator (200tyś/km a w tym ok 90tyś/km na gazie) ZAMIENILEM NA STRUMIENICE to był bład dużo hałasu a mocy nie przybyło MOCNO odradzam dla lubiacych komfort i cisze
stara jednostka napedowa KONSTRUKCJA POCZATEK LAT 90-tych)potrzebuje paliwa MIASTO 12L/100 gazu prawie 14l/100 naprawy tanie ale drogie w stosunku do wartosci auta
trudno sie dostosunkowac ale auto spoko to na co trzeba uwazac to:silnik nawiewu klimotranica i mechanizm wycieraczek (nowy ok 500zł serwis)lubi sie zatrzec i staje palac silnik elektryczny
auto w brew opinij super kmfort i precyzja nie jest zawodne jzeli sie o nie dba (mam auto 3 lata kupiłem z przebiegiem 190tys/km) i tyle samo planuje je użytkować

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 115KM 85kW [l/100km]

11,1