Ocena kierowcy - Renault Laguna I Kombi

tdmax2@interia.pl Dariusz, 14 lat temu
Rok produkcji 1997
Renault Laguna I Kombi 2.0 115KM 85kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Karoseria : Przestronna, pakowna, cicha, ergonomiczna, odporna na starzenie jak również rdzę.
Tanie dobre autko do pracy. Nie jest kosztowny w utrzymaniu ,ładny, praktyczny i na razie bezawaryjny. Ma olbrzymie możliwości przewozowe jak na tę klasę 640kg, plus przyczepka daje to świetny wynik ( nawet bez przyczepki jest bardzo dobrze). Wyposażenie ponad standardowe jak na tę klasę- Klimatronik, elektryka lustra , szyby, sterowanie radia super przy kierownicy to wszystko w 1997r. Jaki inny w tej klasie to oferuje VW, Audi, Opel,.
Dobrze wspólgra z LPG, Wystarczająca moc nawet w przypadku ciągnięcia przyczepy. Generalnie OK.
Mogłaby być bardziej precyzyjna.
Bez uwag ale mam mały przebieg 96 tyś km.
Super. Szkło jest wszędzie widać bardzo dobrze.
Komfort jest bardzo dobry. Wszystko na swoim miejscu.
Mam wersję klimatronik i ostatnio coś mi nie grzeje, w każdym bądz razie bardzo słabo. Nie wiem co może być tego przyczyną
Miejsca dużo, wygodnie na wszystkich fotelach
Bez uwag
8-10 l na 100km. to nieźle jak na bęzynowy silnik. Gaz to już zupełna rewelacja 9-11 l nawet jak ciągnę przyczepkę nie przekroczył 11 l, a przyczepka 1200 kg ważyła - na trasie 1100 km.
Doskonale. Tani w zakupie i w eksploatacji. Na razie bezawaryjny (96000km). Oleju starcza od wymiany do wymiany bez dolewek! Części dostępne , zamienniki i oryginały są stosunkowo tanie. Blacharka jest doskonała 13 lat i ani grama rdzy. Przeglądy przechodzi bez najmniejszych uwag!!!
Troszkę trzeszczy plastik przy -20 st.C
Na razie żadne nie wystąpiły - przebieg 96000 km