Oceny Renault Laguna I Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW 1999-2001

Renault Laguna I Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW 1999-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Laguna I Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW 1999-2001

~OlaF
Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW
Bardzo dobre auto, mam je dosyć długo i mogę powiedzieć że następnym moim autem będzie Laguna III. Doskonały silnik DCI, ekonomiczny, na trasie dosyć zwinny - wyprzedzanie to nie problem. Auto bardzo dobrze wyposażone, elektrycznie podgrzewana przednia szyba to genialna sprawa. Jedyne z czym miałem problem do dosyć długie nagrzewanie auta, ale wystarczyło wymienić świece nurkowe i już jest ok. Generalnie samochód, bardzo dobrze wyposażony,...
~darek z mazowsza
Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW
Wspaniałe auto rodzinne dla 4 osób, ekonomoczny, dobrze wyposażony. za tą cenę mogłem kupić w Niemczech Passata 3 lata starszego i to w bęzynie. to mój pierwszy Francuz - jestem mile zaskoczony komfortem jazdy i ekonomią (1500kg masy). TOYOTA Carina 2,0 td wypijała 7,5 l ropy
3,5
~color@skierniewice.com
Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW
Cieszyłem się z posiadania Laguny kombi poprzednie wersji była naprawdę dobrym autem nigdy mnie nie zawiodła i była mało awaryjna. Zapracowała na dobrą opinie o Lagunie. Kupując nową po premierze muślałem że sobie polepsze niestety to nowe auto w tej chwili podoba mi się wizualnie z ekonomicznego punktu widzenia puściło mnie z torbami sypie się po okresie gwarancji na potęgę a Renault Polska wypina się na klijentów.
3,7
~Artur 126097
Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW
Duze wygodne auto.7000zł/2000r.Przpastny bagaznik.Masa klamotów za małe ceny na aukcjach do kupienia do naprawy i kazdy mechanik to zrobi+ nie potrzeba laptopa do naprawy go a to duzy plus.
~SM
Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW
Całkiem wygodne rodzinne auto. Za niewielki wkład oferuje sporo możliwości. Koszta utrzymania na pewno porównywalne są z innymi markami samochodów. Nadal w miarę nowoczesna sylwetka.
2,9
~Maciek
Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW
Nienajlepiej. Był to mój pierwszy francuz i ostatni. Miałem wczesniej Mesia 124 miał zrobione ponad 700 tysiecy i nic my nie było, dosłownie nic.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna I Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW
7,1
~Kalas
~arnold_w@wp.pl
Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW
Po moich poprawkach, to nikt nie chce uwierzyć że to 1,9dCi :) (Silnik)
~dawidek1
Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW
Jest naprawdę rewelacyjnie, tak cichego diesla za ok 10 tys zł nie kupimy nigdzie! Elastyczność bardzo dobra, osiągi nienaganne. (Silnik)
~adam55
Kombi 1.9 dCi 107KM 79kW
trzeba pamiętać o wymianie filtra kabinowego i jest super (Wentylacja i ogrzewanie)
Renault Laguna I Kombi