Oceny Renault Laguna I Kombi 2.2 D 84KM 62kW 1995-2000

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Laguna I Kombi 2.2 D 84KM 62kW 1995-2000

~Zelmer
Kombi 2.2 D 84KM 62kW
Zdecydowanie polecam. Rodzinny ogromny samochód. Zadbać o: regularna wymianę olejów , filtrów i dupereli a samochód się odwdzięczy. Przejechałem 60 tyś. auto ma już 17-cie lat... i nie mam zamiaru sprzedawać za żadne pieniądze. Żona będzie jeszcze jeździła, aż do końca. A dodam i teraz UWAGA: ZERO, ZERO, ZERO RDZY !!! dwa małe miejsca po uderzeniu na parkingu z przed 5-ciu lat chyba. I chętnie zobaczę VW czy innego wieśwagena co ma...
~zelmerii@wp.pl
Kombi 2.2 D 84KM 62kW
Jak na 14 lat samochód 2,2 D .... nic więcej nie oczekuję. I chyba nikt mnie nie przekona do niemieckich pseudo aut za 1/3 ceny więcej.
3,4
~aprilness
Kombi 2.2 D 84KM 62kW
Mimo wszystko to w miare OK, chociaż Xantia była lepsza. ale jak na 240 tys, przejachalem nim pół europy bez problemów..nie najgorsze auto - tylko nie ten silnik
~TB
Kombi 2.2 D 84KM 62kW
Duże auto (kombi) nie do wyścigów, wygodne i ekonomiczne, przewieźć można pół sklepu meblowego. Dla amatorów dużych gablot.
~Jarek
Kombi 2.2 D 84KM 62kW
No cóż, 83km na prawie 1,5T to nie szaleństwo. Wyprzedzanie jak maluchem :), głośny ale bezawaryjny, przejechałem już nim 70 tyś km i jedyna rzecz którą naprawiałem to wymiana koła pasowego (puściła guma). Zimą odpala bez problemów, oleju nie sprawdzam i nie dolewam. (Silnik)
~Edi
Kombi 2.2 D 84KM 62kW
Silnik ok, w mieście nie ma problemu. Jazda na trasie z większą prędkością wymaga utrzymywania wysokich obrotów-brakuje szóstego biegu. (Silnik)
~Spiewak
~PLM
Kombi 2.2 D 84KM 62kW
Słaby silnik, stukający diesel, ale niezawodny. Przez cały okres eksploatacji nie trzeba było dolewać oleju do silnika. Spalanie bez większej różnicy czy w mieście czy na trasie (brak turbo). (Silnik)
3,1
~marcin
Kombi 2.2 D 84KM 62kW
Silnik ma małą moc ale ogólnie niejest źle, trzeba przyznać że jest elastyczny ale osiągi rozpędzania niesą rewelacyjne. Duży ciężar na przyczepce nawet się nie zadusił \"podłączyć brony i w pole\" ale przyspieszenie moim zdaniem trochę za małe już ja 2010 rok (Silnik)
3,5
Renault Laguna I Kombi