Lista ocen Renault Laguna I (350)

2,1
~Prawy Prosty
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Odradzam kupno tego auta wszystkim, którzy wolą jeździć a nie oczekiwać na jego naprawę. Samochód bardzo awaryjny. Mimo kuszącej ceny nie warto popadać w entuzjazm. To moja największa porażka motoryzacyjna. Tanio sprzedam ,jeśli ktoś lubi podziwiać częsty widok swego pojazdu na warsztatowym kanale!
3,2
~sylvec
Kombi 1.8 90KM 66kW
Auto mam od nowosci czyi od 15lat. Ma przejechane 345000. Generalnie jestem z samochodu bardzo zadowolony. Zawsze wraca, latwo go naprawic jak sie cos popsuje. Silnik toleruje LPG. Najslabsza strona samochodu jest zawieszenie. Jest to wygodny samochod, w kombi pakowny i oszczedny na gazie jak na swoje gabaryty.
~Damianko Dam94@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Demon szybkości to to nie jest , ale nawet przy komplecie pasażerów daje sobie rade z wyprzedzaniem :)) (Silnik)
3,5
~Kik
Hatchback 1.8 90KM 66kW
dobre auto za dobre pieniądze, usterki sie pojawiają, ale to raczej drobiazgi. Szału nie ma, ale ładny wygląd, dobre zawieszenie i niesamowita wygoda i przestrzeń dają powody do zadowolenia.
~domenico
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z mojej renóweczki.Raczej nie zamieniłbym na cos innego w tej cenie.Naprawde gorąco polecam ale najlepiej z 2 litrowym silniczkiem
2,5
~Jacek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Auto potrzebuje dużego wkładu finansowego. Co 3 miesiące jakaś awaria. Pękający filtr powietrza na LPG, krótkotrwałe zawieszenie, krótkotrwały termostat, krótkotrwały wentylator nawiewu, krótkotrwałe łożyska. Łatwe "zajechanie" silnika, ten motor jest stworzony do nie przekraczania 2500 obrotów. Wadliwa przepustnica, silniczek krokowy, silniczek spryskiwaczy. Łatwo o wycieki z układu wspomagania, układu chłodniczego, układu...
3,7
~chetos
Hatchback 1.8 90KM 66kW
za tak nieduże pieniążki to na prawdę przyzwoite autko, usterki jakie występują są drobne i nie tak poważne by się zdążyło ze auto odmówiło drogi
3,8
~Maciek 1973
Kombi 1.8 90KM 66kW
Ogólnie bardzo dobrze spisujący się samochodzik, oby tak dalej. Zawsze mnie dowiózł tam i z powrotem i to najczęsciej w piątke i pełen bagaż...bez problemu.
~Tomasz.wlodarczyk@gazeta.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Auto piekne, niezawodne ( przynajmniej moj egzemplarz), dobrze wyposazone (wersja Alize), ergonomiczne, niezly silnik, bardzo dobry uklad jezdny. Dla mnie idealny.
~Maciek z Radomia.
Kombi 1.8 90KM 66kW
Wewnątrz samochodu praktycznie go nie słychać a po otwarciu maski dochodzi pukanie zaworów ale nie stanowi to problemu. (Silnik)