Lista ocen Renault Laguna I (1206)

~cstk
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Samochód idealny dla tych którzy potrzebują dużego samochodu rodzinnego. Ogromny bagażnik, niskie spalanie oraz niezawodność sprawiają, że jest to jeden z najlepszych samochodów za te pieniądze. Laguna jest bardzo bogato wyposażona, w zasadzie to brakuje tylko podgrzewanych lusterek.
3,1
~marcin
Kombi 2.2 D 84KM 62kW
Silnik ma małą moc ale ogólnie niejest źle, trzeba przyznać że jest elastyczny ale osiągi rozpędzania niesą rewelacyjne. Duży ciężar na przyczepce nawet się nie zadusił \"podłączyć brony i w pole\" ale przyspieszenie moim zdaniem trochę za małe już ja 2010 rok (Silnik)
~leszekltb@poczta.fm
Hatchback 3.0 167KM 123kW
Wystawiłbym doskonale ale jeszcze lala musi zapracować na taką ocenę. W każdym razie na dzien dzisiejszy \"dobrze\" :)
~Andyman
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Czytając komentarze innych użytkowników można odnieść wrażenie,że zapomnieli lub nie zwracają na to uwagi, że praktycznie każdy samochód (nawet te najlepsze i njdroższe) po bardzo dużych przebiegach (50 000 km i więcej rocznie)po naszych dziurawych drogach wykazują bardzo dużą usterkowość. Uważam (jako użytkownik wielu innych samochodów w tej kalsie), że za te pieniądze Laguna II oferuje bardzo wysoki komfort i BEZPIECZEŃSTWO dal jego...
~obserwator drogi
Kombi 1.8 90KM 66kW
W 2022 roku jako samochód na co dzień, sprawdza się bez zarzutu. Stosunek jakość - cena 5/5 pod warunkiem zakupu rozsądnego egzemplarza. Przebieg to sprawa drugorzędna w aucie, które ma ponad 20 lat. Konstrukcyjnie samochód prosty i w miarę przemyślany. Wymiana żarówek nie stanowi problemu. Z wyposażenia mój egzemplarz za wiele nie posiada, ale wszystko działa.
~Artur Kraków
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Po pierwszych momentach nieufności bardzo polubiłem to auto - daje komfort i poczucie bezpieczeństwa, jest duże i pojemne, wygodne i praktyczne. niezle też wygląda, w środku super - dobre wykończenie i ergonomia na wysokim poziomie, mało schowków, przyjemna tapicerka, sprężyste duże fotele, dobre wyposażenie i min 4 poduszki, fajne gadzety typu podgrzewana przednia szyba. Dobry oszczedny silnik.
~Piotrek
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Wszyscy w rodzinie strasznie się do tego auta przywiązali... ciężko go sprzedawać. Auto ładne, wygodne, przestronne, ogromny bagarznik...wiele wspomnień
~matif@wp.pl
Hatchback 2.0 113KM 83kW
Suma summarum - jestem bardzo zadowolony z tego autka.
4,1
~Szafa
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Samochód ten kupiłem na dojeżdżenie się(tuż po odebraniu prawo jazdy). Miało go nie być szkoda w razie jakiejś poważnej awarii. Spełnia swoją rolę. Jest tani w zakupie, tani w utrzymaniu, dobrze wyposażony, wygodny, przestronny, bezpieczny. Mam go ponad rok. Przejechałem ok 45kkm.
2,1
~Prawy Prosty
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Odradzam kupno tego auta wszystkim, którzy wolą jeździć a nie oczekiwać na jego naprawę. Samochód bardzo awaryjny. Mimo kuszącej ceny nie warto popadać w entuzjazm. To moja największa porażka motoryzacyjna. Tanio sprzedam ,jeśli ktoś lubi podziwiać częsty widok swego pojazdu na warsztatowym kanale!