Ocena kierowcy - Renault Laguna II Hatchback

Piterek, 11 lat temu
Silnik 2.0 dCi 150KM 110kW
Rok produkcji 2006
Renault Laguna II Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW 2004-2007 - Oceń swoje auto
Karoseria : Solidna konstrukcja,blachy o róznej twardości,absolutny brak korozji,obszerne wnetrze-wieksze niz w III lagunce.Super HAMULCE,WYPAS w standarcie....BAJKA auto za psie pieniązki:)
Auto ładne,bezpieczne,duże,tanie w zakupie-szybko traci na wartości,co jest dobre dla kupujacych.Wersja 2,0 dci to najlepsze diesle na rynku!Nikt ich nie kradnie...Moja smiga jak trzeba.Dbam o nia i sam wszystko robię.Elektronike zawsze robi mi kolega \"czarodziej\"Ma chłop taki sprzecior o ktorym serwisy moga marzyć!!!Zadnych serwisów z pedałami fachowcami!!!!od kasowania kasy..W aucie trzeba wymieniac olej czesciej max co 15tys i smigać.. Wiem ze laguna III juz nie jest taka fajna i jest brzydka jak diabli fuj...jezeli ktos szuka lagunki II to tylko po lifcie -ma wymienione 80% czesci i wersje silnikowe 1,8-2,0 i 2,0 Turbo -benzyna oraz 2,0 dci w wersji 150km(170 padaja panewki)
Silnik to bajka....Niech sie chowaja wszystkie TDI i inne paskudy!Zadnych wibracji i drgań.kocha autostrady!
Skrzynka jest nowego typu i daje rade
No tu ta tylna belka skrętna to chyba jakas pomyłka.auto ma miękkie zawieszenie i czasami buja.Ogólnie auto jezdzi brzydko po dziurach i potrafi podskoczyć dupcia w zakretach....badałem amorki sa oryginalne i tył ma 69%,a przód 70%... Mysle o wymianie wszystkich na KYB gazowe.cena za komplet ok.800pln.może to pomoże.
bomba
bardzo dobrze
bardzo dobrze
Ogromne auto z przodu i z tyłu(pralke pakujemy do tyłu z opakowaniem)
dobre tylko z zawiecha słabo.Brzydko pracuje na dziurach- wszystko mam sprawne!!!
Jest dobrze ok.6L On na 100km.Można mniej.Wymieniam olej co 12000+filtry( w tym powietrza)oliwy trzeba ok 7L i teraz smigam na LOTOSIE 5W40 Termal Control Diesel(dwie banki po 4l za 160zł)+filtry to ok 230 i autko smiga jak trzeba.Olej jest długo nie widoczny na bagnecie(ciagle czysty)klocki hamulcowe BRECK/lumag przód 57zł a tył 46zł--bajka sam wymieniam....
rewelacja ja za swoja z przelotem 43tys zapłaciłem 2,200 euro(była lekko uszkodzona ,ale otworzyły sie poduchy czołowe z napinaczami i dopinaczami..)wszystko wymienione w oryginale,żadnego klepania i kitu.ogromny wybor czesci uzywanych np.cały srodek w skorach z boczkami drzwi ok,1000zł!!!Najdrozsze czesci to konsola z poduchami,pasami,dopinaczami ok.3000 zalozyłem i wszystko jest aktywne.nigdy nie kupiłbym francuza wczesniej,dzis juz inaczej patrzę na te niedocenione auta.Moze nie maja prestiżu ale ja je kocham za ceny i luksus..Polecam goraco zadbane egzemplarze.Ja zawsze chciałem kombi a mam chechbacka i pakuje do niego co mi trzeba(pralka autom.wchodzi do tyłu z opakowaniem!)
jest dobrze.Drązki kierownicze wymieniłem przy 40000(prawa strona poleciała,ale wymieniłem obie TRW po 63zł)+zbieżność 80zł bajka...Elektronika to naprawa karty za 50zł i raz swiecił mi komunikat dot.wody w filtrze paliwa.Słabo działa czujnik deszczu-dziala jak chce...Mysle ze cos padnie w zawieszeniu bo dziury sa.ogolnie jest ok.
Jest ok.mały przebieg przy zakupie to podstawa.moja lala miała 43tys.i była po dzwonku-przedni pas,chłodnice,lampy i maska,zderzak,belki,oraz konsola z poduchami i pasami.wszystko wymieniłem i wszystko działa.Nawet bez lakiera sie odbyło bo kolorek mam srebrny i sa czachy do tego.Widziałem to auto rozebrane i jest to czołg!!!!!Zadnej korozji a podłużnice sa solidniejsze niż w SAABie!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 dCi 150KM 110kW [l/100km]

6,1