Ocena kierowcy - Renault Laguna II Hatchback

Wojciech, 10 lat temu
Silnik 2.0 dCi 150KM 110kW
Rok produkcji 2007
Renault Laguna II Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW 2004-2007 - Oceń swoje auto
Inne : Najbardziej w tym aucie zaskoczyła mnei cena ,samochod klasy ,passata ,mondeo czy hondy acord a ten sam rocznik kosztuje o wiele mniej od tamtych samochodow ,to jest chyba najwiekszy pozytyw ,ogólnie polecam .
Silnik naprawde jest bardzo fajny ,podkręcałem go jeszcze do 172 km ,auto jest bardzo zwinne ,jak trzeba dodac gazu ,wyprzedzic kogos nie ma z tym problemu :) ,mało jest samochodów tej klasy które są od niego szybsze :)
Działa bez zarzutów nie ma z nia problemów ,niczym szczególnym nie różni sie od innych samochodów ,więc jestem z niej zadowolony .
Jezeli chodzi o jazde ,to widocznosc jest dobra ,ale jezeli juz o cofanie to powinna być troche lepsza ,teoretycznie duża szyba z tyłu ,a mało można w niej zobaczyc.
Auto bardzo szybko nabiera temperatury,więc nie trzeba jechac 20 min zeby sie w nim zrobiło ciepło :)
Samochód jest typowo dla osob ktore lubią kubełkowe siedzenia ,i być naprawde nisko ,czasami mozna pomyslec ze siedzenie znajduje sie na drodze ,jezeli ktos lubi siedziec wysoko to nie polecam .
Do 150 km/h bardzo cicho ,pozneij juz mozna usłyszec wiatr
Powiem szczerze nie jezdze tym autem ekonomicznie ,pali mi średnie co wskazuje na komputerze 7,7 l ,nigdy mi nie wyszlo ponizej 7 tak jak inni pisza .

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 dCi 150KM 110kW [l/100km]

7,6