Ocena kierowcy - Renault Laguna II Kombi

sebeq, 11 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 107KM 79kW
Rok produkcji 2002
Renault Laguna II Kombi 1.6 i 16V 107KM 79kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Oczywiście! Samochód jest kapryśny i delikatny, nie jest to ani rajdówka ani czołg. Może i jest nawet awaryjny? Osobiście jeszcze nic mi się z nim nie stało... nawet jeżeli, generalnie wydaje mi się, że jej awaryjność wzięła się z początkowych lat produkcji, kiedy to każda część elektroniczna kosztowała krocie i żeby ją dostać należało odczekać swoje w serwisie. Ale dziś? Dziś za to każdy jej elektroniczny kaprys można naprawić za 50 zł, obojętnie czy to karta, czytnik czy wyświetlacz. Zawieszenie pewnie, słabe... ale jego remont robi się za 1,5k zł. Wszystko to rekompensuje (mnie)jazda tym samochodem, jadąc do pracy czuje się jak na fotelu w salonie klera... aaa i chyba już nie kupie innego samochodu niż francuski :)
Układ elektryczny : Notorycznie blokująca się klapa bagażnika, którą po odpięciu akumulatora można otworzyć

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 107KM 79kW [l/100km]

10,3