Oceny Renault Laguna II Kombi

Najnowsze oceny Renault Laguna II Kombi

~anonim221
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Renault Laguna II
Ogónie podoba mi się samohcód jestem jego dumnym właścicielem i nie bede na ten samochodzik narzekać . tak tak zaraz ktoś powie \"każdy rolnik swoją świnie chwali \" ale co mam kłąmać nie kłamie piszę tu całą prawde
~Qba
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
Renault Laguna II
Polecam to autko dla osoby,która sporo jeździ po trasach-auto ekonomiczne, wygodne, ciche lecz trzeba sie przyzwyczaić do pewnych kaprysów tej "Renówki". Myśle,ze silnik który mam 1,9 dCi jest dobrym wyborem.
~Misiek.
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Renault Laguna II
Ogólnie samochód jest okej, nie ma co narzekać, jest w stanie przejechać kupę kilometrów bez jęknięcia. Super silnik. Super auto. ewentualny kontakt puchatymisio@wp.pl
~Johann91
Renault Laguna II
Auto jest w rodzinie od ponad 12 lat. Wbrew krzywdzącym opiniom stwierdzam z całą pewnością ze nie jest ona "królową lawet". Trzeba się nią dobrze opiekować, a odwdzięczy się baaardzo komfortową i bezawaryjną jazdą. Mimo że auto miało swoją premierę w 2001 roku to nadal wygląda świeżo i w wielu przypadkach lepiej niż samochody dużo młodsze. Był to mój pierwszy samochód i kocham go ponad wszystko. Oddałem go siostrze, na rzecz Mondeo,...
~domenico
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Renault Laguna II
Byłoby doskonałe bo lubie Laguny i ładnie naprawde wyglądają ale to spalanie 8,6l. w mieście przy naprawde płynnej i spokojnej jeździe to jest minus
~gajer@epf.pl
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Renault Laguna II
bardzo dużo zalet i bardzo dużo wad, a więc wypada przeciętnie
~tomanek
Renault Laguna II
Gdy kupowałem te auto, wszyscy byli przeciwni. Najwięcej do powiedzenia o usterkach Laguny mają właściciele VW i Audi "bo śwagier miał renówke to mu sie ciągle psuła". Typowa gadka passaciarza. Ja zaryzykowałem. Zdecydowałem się na wersję benzynową i do dziś nie żałuję wyboru. Samochód ogromny, świetnie wyposażony (8 poduszek i inne bajery) i komfortowy. Po 4 jeżdżenia zainwestowałem w instalację LPG. Ogólnie z autem poważnych...
~Kuba83
Kombi 2.0 dCi 150KM 110kW
Renault Laguna II
Niska cena zakupu, jakość wykończenia słaba, dobre opinie o Lagunie po lifcie z tym silnikiem bez filtra, jazda przyjemna, ekonomiczna. Ceny części bardzo niskie(amortyzatory przód KYB 210zł sztuka). Wygląd to oczywiście kwestia gustu, mnie się podoba. Przestrzeń pasażerska i bagażnik super. Ze wszystkich plusów i minusów wyłania się samochód, który przy posiadanych przeze mnie funduszach wybrałbym ponownie.
~krzysiek chriscros@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
Renault Laguna II
polecam to auto tym ktorym sie podoba tanie w eksploatacji a nie jak niemieckie gdzie trzeba wymieniac cale wachacze, ciszej pracuje od niemieckiej konkurencji tylko ze pali o 1 litr wiecej ale jak sie niema na 1 litr wiecej to polecam bilet miesieczny bo wtedy nie tankujemy i nie naprawiamy. kazdy musi sie przekonac wiec polecam jazde probna w salonie bo poto jest tyle samochodow i marek na swiecie zeby kazdy znalazl ten optymalny model na...
~tomek-wskarz model godny polecenia nie awaryjny
Renault Laguna II
nie ma samochodów które się nie psują ale ja z renault jestem rozczarowany i nie polecam tego samochodu nikomu-mam to auto dopiero 1 rok i wiele przygód+pusty "portfel", ciągle daje mu szanse na poprawe etc. ? zastanawiam sie poważnie nad zmianą auta na nowego passata-ale zawsze jest to ryzyko to kompletnie nowe auto-następny królik doświatrzalmy, może avensis albo sprawdzone 3 letnie audi a6 z Niemiec
Renault Laguna II Kombi